проблем при логването в Админ панела на phpBB форума

SLASH

Registered
здравейте начинаеш съм в phpBB инсталирах си форума по инструкциите в тази тема http://www.web-tourist.net/login/login/view.php?st=314 всичко е наред правя форума регистрирам се влизам си в администраторският контол панел мога да си правя настройки и промени но като затворя браузъра или рестартирам компа след това НЕ МОГА ДА СЕ ЛОГНА ОТНОВО в админ панела ,казва ми че или съм неактивен потребител или няма такъв извинявам се ако някой е писал относно това но не го намерих във форума

:cry:
 
не мога да се логна това е проблема

Добре де никой ли не знае от какво става така виждам и със сигурност има достатъчно разбиращи от пхп в сайта които могат до помогнат но явно нямат желание просто се изумявам като гледам че никой не е отговорил :roll:


:D справих се сигурно от инат че само Access отговори на въпроса ми но въпреки това и той не можа да помогле проблема се оказа че не можел форума да ми запомни cookies и аз се зарових из форумите и открих отговора auto cookies MOD който ми запомни бисквитките и сега след рестарт няма проблем пак да се логна в админ панела
 

Горе