admin password, recover?

submit

Registered
здр, искам да попитам възможно ли е да се възтанови някакси админ паролата без да се праща по e-mail?
10x a lot!!!!!!!
 
submit каза:
здр, искам да попитам възможно ли е да се възтанови някакси админ паролата без да се праща по e-mail?
10x a lot!!!!!!!

може
 
оправих го, но като влезна в админ панла не ми зарежда левия фрейм - някакви идеи?
 
e напишете как става де на всички е интересно аз не мога да се логна в админ панела ми повече от веднъж как става номера
 
vesku каза:
ми дай кода

Е това беше много глупаво...кода на админ панела на phpbb...моля не се излагайте

По темата, това от скоро ли не ти се появява левият фрейм? Пробва ли с различни браузъри?
 
ами днес като пробвах да влезна в админ акаунта и ми дава грешна парола, хубаво оправих се, но като влезна в панела левия фрейм е бял и във IE и в Opera
 
vesku каза:
ми дай кода

кода не го дадох, понеже не знаех каква админска парола иска да сменя. Можеше да е за уиндоус, линукс, бази данни и не знам си още какво... чак после видях в кой форум е темата ;)

кода е:
отваряш една MySQL конзола и с упдейт сменяш полето с паролата
(може и от phpMyAdmin-a, като цъкнеш на SQL)
update таблицата с юзерите set колоната с паролата = password('новата парола') where колоната с ид-то = съответното ид;

За левия фрейм - да каже какво е направил преди да изчезне левия панел...
 
slavei нали ти казвм, че някой ми е влизал в акаунта и променял неща и нз кой .. само паролата оправих и сега влизам в акаунта..но за левия рийм ако ъплоудна вс фалове на форума на ново дали ще се оправи?
 
submit каза:
slavei нали ти казвм, че някой ми е влизал в акаунта и променял неща и нз кой .. само паролата оправих и сега влизам в акаунта..но за левия рийм ако ъплоудна вс фалове на форума на ново дали ще се оправи?

тва за влизането чак сега го разбирам...
ако върнеш всички файлове няма да постигнеш нищо. Всички настройки от узерите + админския, се пазат в базата....

А ти логваш ли втори път като кликнеш долу на "Влете в Администраторския Панел"????

най-добре дай акаунта на някой на който имаш доверие и дето има опит с phpBB да ти го оправи. ;)
 
да, логвам се в администраторския панел

ами за съжаление не познавам такива..:(
 
submit каза:
да, логвам се в администраторския панел

ами за съжаление не познавам такива..:(

Как е станало някой да ти влезе в админ акаунта?
Не би трябвало да е възможно.
Написал съм даже мод за тази цел.
 
ами незнам, но вчера като тръгнах да се логвам с админ и парола ми дава "Въвели сте невалидно (или неактивно) потребителско име или парола", цъкам да ми прати нова парола и "мейл адреса не съвпада". В бд като проверих беше сменен и и-меийла. нз какво трябва да се пипне, за да се промени левия фрйм в админ панела..
 
аз имах същият проблем ако си беше направил удоволствието да погледнеш 2 поста надолу щеше да видиш има един мод който ти запомня кукисите и няма повече да имаш този проблем сега ще го кача на личната ми папка и ще ти го постна с инструкциите какво трябва да се прави така ето как ще трябва да се направи свали този мод
http://www.phpbb.com/phpBB/catdb.php?mode=download&id=1260924
след като го свалиш
1 разархивираш в root/phpBB2 или както си го кръстил
2 пишеш в браузърът си http://ипадресати/phpBB2/install/cookie.php
3 след това на браузърът ти ще излезе това което ти трябва съгласяваш се със всичко даваш submit и затваряш
4 ИЗТРИВАШ INSTALL ПАПКАТА изтриваш cookies на браузърът ти и рестартираш при мен стана но имай в предвид че не съм омазал все още нищо информацията и мода ти го давам от форума на phpBB
 
Другия път си сложи това:
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=715 и си защити
администраторския акаунт по ИП адрес.

НЕ е зле директорията /admin/ да е паролно защитена.
 
благодаря много!
а за фрейма да имате идеи? :cry: ако искате мога да ви дам юзър и пас да погледнете или вижте :

btw мота да променям неща във форумите като в урл бара напиша примерно http://site-a.com/forum/admin/admin_ug_auth.php?mode=user&sid=c177b4395f931281419033beebd56251
просто няма ляв фрейм..незнам как може да бъде премахнат

post-49-1163172984.jpg
 
submit каза:
а може ли и ако да как да се направи втори администратор през sql, phpmyadmin?
Чрез phpmyadmin променяш на някой от потребителите полето user_level
от 0 на 1 и той става админ.
 

Горе