моля ви оценете саита ми

добре ли съм се справила

  • да

    Votes: 0 0.0%
  • не

    Votes: 0 0.0%
  • можеше и по-добре

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    0
  • Poll closed .

le6nik

Registered
http://store4.data.bg/avtocentarfeniks/contact.html
аз много се гордея със сайта си защото попринцип съм голям ламер но след като го направих искам да видя дали преценката ми за него е точна :D
 
le6nik каза:
http://store4.data.bg/avtocentarfeniks/contact.html
аз много се гордея със сайта си защото попринцип съм голям ламер но след като го направих искам да видя дали преценката ми за него е точна :D

Абе мен ме кефи :D още повече, че е правено от момиче. Такива случки са рядкост. А аз тва го оценявам :wink: . Я си представете колко момичета познавате който "обичат" компа си , и биха седнали да праят сайт :wink:
 
Харесва ми :) За момиче си се справила добре, а и като гледам май е първият ти сайт?

Няколко съвета:

Цвета на текста го направи бля и по-голям защото сега не се чете, слива се с фона и т.н.

Фона ти се повтаря, измисли нещо по-малко и сложи някоя картинка в сайта(не като фон).

Тази таблица има много гаден бордър. Направи го на фото шоп или измисли нещо с ЦЦС.


Е това беше, дано да съм ти дал вдъхновение :wink:
 
Първо искам да отблежа едно нещо ... има ли значение дали един сайт е правен от момче или момиче ? - според мен не ... важно е опитът . Сигурен съм че има доста представители от женския пол , които се занимават точно с това и са много добри . Така че не деля "За момиче си се справила добре" и такива работи .
le6nik каза:
http://store4.data.bg/avtocentarfeniks/contact.html
аз много се гордея със сайта си защото попринцип съм голям ламер но след като го направих искам да видя дали преценката ми за него е точна :D

Относно сайта - по прицип бих ти направил много забележки , но ако ти е първият сайт , то тогава си се справила много добре . Аз бях тежък случай :lol: .. .
Както каза Lirix , цвета на текста го направи бял и по-голям защото сега не се чете, слива се с фона и т.н. ..по-точно не си оцелила цветовете :?: ,
изтегли си програмата - Color Schemer :p . Програмата е за цветовете- кой цвят до кой най-много се приближава и др. екстри . Много удобна и лесна за употреба . Препоръчвам ти я :arrow: и успех за напред :)
 
За пъври сайт идеалноо! 8) Даже може да сложиш ротация на бекгроунд при рефреш За цвета и шрифта вече разбра ... Там табличката и на мен не ми харева направи нещо по хубаво за окото :) и мисля че ако не е толкова дебел бордера ще седи по добре, но трябва да се види ! Експериментирай...Имам забележка ... : при началната страница си сложила търсачка на гоогле при която горе надписа Google седи мн кофти :) и с мн кофти сцяр ... предполагам заради бекгроунда . И под нея се показва малка черна линия, в която пише името на картинката някакъв линк(предполагам пътя до картинката) и резолуция :) ако можеш да махнеш тази лента и надписи ... мисля че ще е по добре :) Също така на "нашите услуги" в тази категория ... това редче
"работа с известни и лицензирани фирми и вносители
което гаранитира винаги ниските цени" е направо ... мн трудно за прочитане:) За сега не мога да ти кажа повече :D Успех!
 
le6nik каза:
http://store4.data.bg/avtocentarfeniks/contact.html
аз много се гордея със сайта си защото попринцип съм голям ламер но след като го направих искам да видя дали преценката ми за него е точна :D
Ако е първият ти сайт , си се справила повече от отлично.
Харесвами, Всепак не е като моят първи.
Това е отлично мнение!!!
 
мого ви багодаря
сега наистина забялязвам тези детили и ще се опитам да ги поправя :)

два часа по-касно ..........................

оправих го хора вече е с бели букви и не се виждат чрната лента на началната страница !!!
а сега как е ?
 
Вкарай малко дизайн с фотошопа. Ако питаш мен тия коли, по-добре ще е ако не са за бекграунд, а направиш некакво хедърче или други бутончета с разни ефекти 8)
 
добре сагласна сам но да ви попитам къв фотошоп да си дръпна ?
разбирасе да е по-лесничък и по-маничък като размер защото компа ми е мн зле
и ако може и линкче :oops: ако не ставам мн нахална
 

Горе