CS

Хора некой щеми обясни ли как да направа игра на CS като имам реално IP и да може френдовете да влизат в играта ми.Ако някой знае и напише ще съм му много благодарен.
 
morguL каза:
Хора некой щеми обясни ли как да направа игра на CS като имам реално IP и да може френдовете да влизат в играта ми.Ако някой знае и напише ще съм му много благодарен.
еми , единият прави сървър и другия пише ip-то на този където е направил сървъра и влиза ...и почвате да се къртите .... :lol:
 
То ако така ставаше мислишли че щях да пиша тука.Става въпрос да си направим сървар а не локална мрежа.
 
Аз съм правил мрежа само на battlefield 1942.
Играехме 20 човека от София .
Бях световен шампион тежка категория :twisted: .
Компютъра ми ще издържи без проблем.
А в неделя ще ходя да си сложа още 512mb RAM и нова видео карта
и може да правиме мрежа и на новата battlefield ако има желаещи.
Старата е по добра обаче.
Аз ви предлагам да играеме на нея.
Има пуцалка и стават таркали.
Може да се играе кооператив и един срещу друг.
 
абе нямам я батълфиилд ама цс, знам как да направя сървър, ама нета слабичък(32К upload) :( ...доста лаг ще има
 
Ехе шампион тежка категория.Направи сървар да играем. Battlefield старата версия е наистина по добра.Нямам я на компа но ще я сложа, обикновено я играя в зала с повече души.
 
Battlefield 1942 Secret Weapons of WWII версия 1.45

Добре е да са еднакви версиите.
Ако се наложи може да я пусна за теглене за да сме с една и съща версия.
Трябва ти 20-30 k интернет връзка за да играем.
Може да направим една игра четвъртък или петък вечерта.
 
Вечер ми е 320 kbit/s Не мога да е намеря на локалното ми фтп утре пак ще потърся по подробно.Тя сигурно ще е към 1 гб доста време ще се дърпа ако някъде е качиш
 
morguL каза:
То ако така ставаше мислишли че щях да пиша тука.Става въпрос да си направим сървар а не локална мрежа.
да де ама точно така става !
правиш си локална игра и после които иска да влезе избира интернет игра и ти пише ип-то и се вързва
има само един проблем че при по-слаб нет ти изписва че връзката ти е по слаба от клас С и край
 
е за жалост няма да мога да се вклуча в играта нещо нямам интернет в кащи пък и играта и нямам
 
аз съм от бургас и съм праел сървар и един приятел от софия влиза и играеме някои път ми е бавен нета но по принцип става за игра дори някои път влизат чужденци
 

Горе