Оценете сайта ми моля :)

Статус
Not open for further replies.
Не мога да дам оценка на незавършен сайт.
НЕ ми се отварят картинките.
Да не са с имена на кирилица?
В момента виждам една зелена страница без картинки.
Как да я оценя?
 
1-во не ми отваря картинките
2-ро Сайта е незавършен
По-хубаво си го свърши и тогава давай да оценяваме ако имаш проблеми в зависимост от езика който ползваш може да питаш за помощ HTML/Javascript/CSS или PERL/PHP/MySQL
 
ако си на 12 е добре иначе дизаин зле. съдържанието няма го коментираме. от това саин нема стане. за дизаина използваи фотошоп не пеинт. И гледаи да не е гнусно зелено. трявбва да задържиш потребителя вътре не да го гониш на входа. пробваш пак и пак ... че стане

Gaba Gaba Hey


п.п. а и менюто е не правилно подредено. ако за всяко турне слагаш бутон в главното меню след 10 години няма да може да скролнеш главната страница 1 час.
 
Нарочно ли буквите са с такъв цвят, че трябва да си извадиш очите докато прочетеш нещо :?
 
Еми съжалявам за директната оценка,но хич не ми харесва.Както казаха и преди мен картинките не се зареждат,буквите почти не се четат, зеленото не си пасва със сайта.Доста неща трябва да се променят.Успех :?:
 
Значи промени цвета на текста на менюто,оправи си банера,сложи нещо от дясно!Направи едно меню Турнета,защото както каза
naiki
п.п. а и менюто е не правилно подредено. ако за всяко турне слагаш бутон в главното меню след 10 години няма да може да скролнеш главната страница 1 час.

Нищо лично !!
 
hrischo каза:
Еми съжалявам за директната оценка,но хич не ми харесва.Както казаха и преди мен картинките не се зареждат,буквите почти не се четат, зеленото не си пасва със сайта.Доста неща трябва да се променят.Успех :?:
 
Първо картинките не се отварят, второ този зелен цвят-епа по-зле неможе да бъде. А и м/у другото това което си напарвил какво му е дизайна ;)
 
Не ме кефи :lol:
 
"Ние ще ви направим добре изглеждащ сайт ... " то хубаво ама кой ще се навие да му правят сайта хора ,чиито главен сайт е такъв ?! По добре виж на останалите фирми за такива неща горе долу за кво става въпрос със сайтовете :)
 
И отделно форум в датата, както и половината картинки някакви нарязани .. Anime Site к'во път е т'ва ? "Не всеки може да си направи хубав рекламен сайт , така че ние (ATG) Ви оведомяеаме че на ниска цена ще ви направим добре изглеждащ и привличащ вниманието сайт !!!" Като не можете да направите собствения си как ще направите на друг ?
 
^METALLICA^ каза:
И отделно форум в датата, както и половината картинки някакви нарязани .. Anime Site к'во път е т'ва ? "Не всеки може да си направи хубав рекламен сайт , така че ние (ATG) Ви оведомяеаме че на ниска цена ще ви направим добре изглеждащ и привличащ вниманието сайт !!!" Като не можете да направите собствения си как ще направите на друг ?
Доста добър въпрос :?
Ако авторът на темата получи поръчка за сайт да се обади да му дам 100лв. (нищо лично :p )
 
я сега влесте http://store1.data.bg/atgpacito/ да видите за какво си говорим
и са си кажете новото мнение :?:
 
le6nik каза:
я сега влесте http://store1.data.bg/atgpacito/ да видите за какво си говорим
и са си кажете новото мнение :?:

маалко промени цвета на буквите, иначе е много повече от предишният :wink:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе