- phpBB3 администраторски панел
1234
WT форуми -> Всичко за phpBB -> phpBB3 администраторски панел
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
Faraonqbg
Турист
Турист

Support: 6
Bonus: 6
Мнение 23/02/2008 6:56 pm      Отговорете с цитат

оправих се ... мерси
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kikoto
Нов
Нов

Support: 2
Bonus: 3
Мнение 26/03/2008 12:01 pm      Отговорете с цитат

НЕ е зле
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Aveliky
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 13/04/2008 11:28 pm      Отговорете с цитат

Faraonqbg написа:
оправих се ... мерси

Как се оправи ?
Върнете се в началото
PsIch0
Нов
Нов

Мнение 19/04/2008 9:07 am      Отговорете с цитат

Искам да питам защо като сложа файловете за Български език за форум phpbb3 и не ми се покажва замо има british english ?кажете слагам файловете кадето трябва /forum/language/ и там има en и аз слагам bg ама в администраторския панел само ми излиза да сменя на british english
теглих 100 такива пакети за бг език ама ... не става кажете плс ?
Върнете се в началото
gydi2
Нов
Нов

Мнение 10/06/2008 2:27 pm      Отговорете с цитат

Когато се дават правата има неяснота:

на предната страница кудето е даден екрана , групите са горе дясно, а в урока са долу дясно. как се преместват долу дясно ?
Върнете се в началото
Pin2
Нов
Нов

Support: 1
Bonus: 1
Мнение 18/08/2008 1:10 pm      Отговорете с цитат

при вече инсталиран phpBB3 и идеално работещ на БГ и на Английски срещам 2 проблема.
1-вият е, че нови теми няма как да ги сложа. Т.е. друг стил на форума. Работи си само на prosilver. Не трябва ли да имам избор за смяна ? Сложил съм няколко стила в папката /forum/styles/ , но като влезна в админ панела, там където се задава какъв да е стила на форума, има да се избере само и единствено prosilver .
Нека ако някой ме разбира и знае за какво иде реч да каже.

2-рото е че не знам как да създавам нови форуми .. Като почна да ги създавам и не излизат в форума, извън админ панела. Задавах им всякъкви стойности, но нещо не се справям. Със старата phpBB, нямах проблем.

Благодаря предварително.
Върнете се в началото
muro
Нов
Нов

Мнение 27/08/2008 11:29 pm      Отговорете с цитат

Ами как се е оправил ли ? Оправил се е като е сложил бутоните (със) сигурност ! Не всички теми имат бутони на Български...затова не ти излизат бутоните защото треа копнеш бутоните от subsilver2 и да ги сложиш на същото място където е папката eg във новата ти тема която си сложил ! Laughing

Опс сори не съм видял от кога е темата Shocked
Върнете се в началото
Vangeliq
Нов
Нов

Мнение 28/08/2008 8:38 am      Отговорете с цитат

Pin2 относно стиловете, имаш избор. Стила трябва да е точно за твоята версия на форума, иначе няма да стане нищо. Тук http://www.phpbbhacks.com/styles.php има стилове за phpBB 2 и phpBB 3. Предполагам на теб ти трябват за тройката. Аз съм си дръпнала 5-6 сложила съм ги при другите и нямах проблем. Но пробвах с един за 2ката и нищо не стана. Така че може би просто теглиш грешни стилове.
Върнете се в началото
Pin2
Нов
Нов

Мнение 30/08/2008 10:16 am      Отговорете с цитат

аз се оправих вече Smile

Идеята е при темите, че трябва допълнително да се инсталират. Т.е. не се слагат избират и всичко тръгва Smile
От менюто трябва да се инсталира и тогава се избира.
Върнете се в началото
boby
Активен
Активен

Support: 126
Bonus: 204
Мнение 10/04/2009 9:31 pm      Отговорете с цитат

Видеото от урока не се появява - Санд не си е платил домейна. Ако може го качете някъде, защото в противен случай тази тема е излишна, смятам аз.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
CursedSoul
Потребител
Потребител

Support: 28
Bonus: 28
Мнение 10/04/2009 10:54 pm      Отговорете с цитат

boby написа:
Видеото от урока не се появява - Санд не си е платил домейна. Ако може го качете някъде, защото в противен случай тази тема е излишна, смятам аз.

Че той, SandPrice работещо демо има ли въобще ? От колкото урока е качил нито 1 демо работещо не съм видял.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
our
Редовен
Редовен

Support: 17
Bonus: 123
Мнение 20/07/2009 5:12 pm      Отговорете с цитат

Не мога да се оправя с правата. Имам група Глобални модератори (не "вградената", друга, която има роля "Пълен модератор" над определени раздели. Хубаво. На тва "Пълен модератор" в "Роли", пише, че може да променя автор на мнение там а-у, т.е., че има абсолютно всички права. Е да, ама няма. Не може да променя тема дали е важна, съобщение итн... Как да го направя това ?

Дори аз, със роля Пълен админ и маркирано "Основател" пак нямам пълни права над форумите. И аз не мога да правя теми "Важни".

Ако на Принца му работеше видеото, може би щях да видя, но ... Някой ако знае как да оправя проблемите по-горе - да сподели...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Всичко за phpBB Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
1234
Страница 2 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети