- Дискусия : Наруто.
123...313233
WT форуми -> Игри Филми Музика -> Дискусия : Наруто.
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
jefriii
Редовен
Редовен

Support: 25
Bonus: 39
Мнение 21/10/2009 6:33 pm      Отговорете с цитат

shashma88 написа:
Death Note е най-добрата манга, анимето също бива, но мангата е по добра.Това Наруто анимето е много по-слабо от мангата, все едно филмите хари потър и книгите Laughing Извод - четете манга.
не обиждай хари потър тва е мн свестен и смислен филм а наруто(анимето) също е така от него има какво да се научи ...... като не сте гледали all серий не праказвайте ......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
timbaland
Нов
Нов

Support: 1
Bonus: 1
Мнение 21/10/2009 8:04 pm      Отговорете с цитат

Относно death note наистина и аз съм съгласен ,че това е най доброто аниме правено някога ,но не е най доброто аниме в момента Smile.За съжаление вече ни ми остава много време да ги следя(заради работата),но поразгледах малко темата и забелязах ,че доста неща са се случили определено е по интересно като няма филъри Smile.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
shashma88
Потребител
Потребител

Support: 18
Bonus: 36
Мнение 23/10/2009 6:55 pm      Отговорете с цитат

jefriii написа:
shashma88 написа:
Death Note е най-добрата манга, анимето също бива, но мангата е по добра.Това Наруто анимето е много по-слабо от мангата, все едно филмите хари потър и книгите Laughing Извод - четете манга.
не обиждай хари потър тва е мн свестен и смислен филм а наруто(анимето) също е така от него има какво да се научи ...... като не сте гледали all серий не праказвайте ......

Какво? Виж момче -не обиждам Хари Потър, гледал съм всички филми на Хари Потър (имам 4 и 5 на ДВД), чел съм всички книги (на хартия си ги имам), но филмите просто не могат да се сравняват с книгите. Защо ли? Ами много е просто защото във филмите има ограничено време за направата на филм от книга 6-800 страници (книги 4,5,6). Не може да се обхване всичко и много моменти са орязани. Анимето на Наруто е пълно с филъри, докато в мангата ги няма тези глупости.И мангата е МНОГО по-напред от анимето. Прецени сам. Wink
Върнете се в началото
BattleGrounds
Редовен
Редовен

Support: 37
Bonus: 73
Мнение 23/02/2010 11:38 pm      Отговорете с цитат

Много интересно взе да ми става с тея "филари" направо ме дразнят нищо общо с мангата само пълнят с глупости и губят време... Нямам търпение да започне нападението на Пейн и да го видя анимирано.
м/д сега почнах да гледам едно друго аниме и е много интересно препоръчвам го на феновете Very Happy "Kateikyoushi Hitman Reborn!" Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Amateratsu
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 24/02/2010 4:51 pm      Отговорете с цитат

BattleGrounds написа:
Много интересно взе да ми става с тея "филари" направо ме дразнят нищо общо с мангата само пълнят с глупости и губят време... Нямам търпение да започне нападението на Пейн и да го видя анимирано.
м/д сега почнах да гледам едно друго аниме и е много интересно препоръчвам го на феновете Very Happy "Kateikyoushi Hitman Reborn!" Question

Katekyoushi интересно? хммм... може би, гледал съм до 19 епизод и ми омръзна... иначе си е брутално анимето Very Happy
Иначе Code geass rulzz Cool
Върнете се в началото
BattleGrounds
Редовен
Редовен

Support: 37
Bonus: 73
Мнение 24/02/2010 6:06 pm      Отговорете с цитат

Ами аз съм на 130 епизод и става все по хубаво и по хубаво... Чух, че Soul eater било хубаво ще трябва да го видя него
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Amateratsu
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 24/02/2010 10:10 pm      Отговорете с цитат

Дааа, Soul eater определено е добро препоръчвам го на всеки otaku Razz . Още от 10 епизод го следя, но края... направо не беше край...
Върнете се в началото
index
Man of HiTech

Support: 198
Bonus: 345
Мнение 26/12/2011 11:13 pm      Отговорете с цитат

Към тези който четат мангата: Колко още остава от тези филъри, че да се почне с трнировката на Наруто ?

И твърде рязко беше преминаването на Наруто от пълен идиот към супер смарт тип.Според мен ... поне ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
relax4o
Потребител
Потребител

Support: 75
Bonus: 142
Мнение 26/12/2011 11:19 pm      Отговорете с цитат

index написа:
Към тези който четат мангата: Колко още остава от тези филъри, че да се почне с трнировката на Наруто ?

И твърде рязко беше преминаването на Наруто от пълен идиот към супер смарт тип.Според мен ... поне ...

Едва ли е станал по-умен. Той винаги си пада идиот Very Happy

Колкото до филърите. 242 епизод беше или последния епизод филър или почваше по мангата.

ЕДИТ: 242 епизод ще е последния филър, оттам почва войната.
Върнете се в началото
index
Man of HiTech

Мнение 26/12/2011 11:23 pm      Отговорете с цитат

Аз искам да видя тренировката.... може да науча нещо ново за моят демон Very Happy
Върнете се в началото
relax4o
Потребител
Потребител

Support: 75
Bonus: 142
Мнение 26/12/2011 11:25 pm      Отговорете с цитат

index написа:
Аз искам да видя тренировката.... може да науча нещо ново за моят демон Very Happy

Те ще я дадат. 243 епизод ще е вече по мангата.
Върнете се в началото
index
Man of HiTech

Мнение 29/11/2012 8:46 pm      Отговорете с цитат

Някой продължава ли да го гледа?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Игри Филми Музика Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
123...313233
Страница 32 от 33

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети