Дискусия : Наруто.

index

Super Moderator
Това е аниме(анимационен филм за възрастни,така го определят някой критици.В анимето може да има вулгарности и кръвопролития.) за едно дете,което е отритнато от обществото,поради причината че в себеси носи силата на девето-опашатата лисица(Имало е някаква лисици преди векове-някаква генетична аномолия предполагам).
След като излиза от академията за нинджи той преотрива света като намира много свой приятели.
Първите са : Ирука Сенсей - Учителя му от академията
Хатаке Какаши -Сенсей - Неговият нинджа учител след академията
Учиха Саске(а) - потомък на една от най-големите кланове.
Харуно Сакура-влубена до уши в Саске.

Наруто Узумаки- има тайна сила,която може да сплутява хората,без той да го желае.Всеки който го познава му става приятел.Мечтата на малкият все още пакосник е да стане Каге(Хокаге)-това е нещо като кмет-президент на селото им.

И завръската на историята.
Саске отива при най-голямият злодей ,по негова воля, за още сила да за отмасти в името на своя клан.
Наруто Узумаки обещава пред Сакура ,че ще го върне каквото и да му коства.За 3 години той изминава много път докато се сдобие със сила, с която може да спаси един от малкото приятели.
По този "трънлив" път той среща още много приятели,не само от неговото село,но и от саседното(Селото скрито в пясака).


Този филм,колкото и детски да изглежда има от какво да се поучи човек.

Как да се държи за приятелите си.
Как да се застъпва,пази приятелите си,каквото и да му коство.
Този филм,ни показва какви трябва да бъдем,и какви сме били спрямо нашите приятели.

Та нека да започнем с дискусията,след този малък "увод" в филма.
Продължение от миналата тема.
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=32074



M/у другото Какаши означава - Плашило до колкото знам.
 
Ами значи "Хатаке" значело цървул :)

А този Мадара Учиха, едва ли имя някаква пряка връзка със саске, Учиха е много голям и разклонен.

Но след като първия хокаге е дядо на Цунаде, значи този може да е прадядо на Саске.
 
Не знам кое му е баналното, след като все още излизат серии (един епизод всяка седмица), така, че дискусията не може да се банализира ;)
 
Дали е тупо или остро- си има хора който да преценат.
Който неиска да дискутира с нас с Косето ,нека да не пише в тази тема..
Тази тема е от няколко страни полезна за сайта.
Първо - разнообра си е и разтоварване.
Второ - advokata,stundio - да сте чували нещо за СЕО ?
Като сметнат модовете ,че е безполезна - нека я закрият.Все пак това просот една тема,която в мен създаде доста гадно чустово след като прочетох на постовете на някой съфорумци.
Да ли е банално ?
Хах .. в спам форума е банално ,ако нещо се повтори,но в php раздела не е банално да се пита едно нещо ,което го има на всяка една страница почти.




ТАКАЧЕ ЩЕ ПОМОЛЯ,ХОРАТА КОИТО ИМАТ МНЕНИЯ ДАЛИ ТЕМАТА Е ТЪПА,ОСТРА,БАНАЛНА ИЛИ ДЕ ДА ЗНАМ И АЗ...Да го кажат на друго място в форума.

-защо реагирам така остро ли ?
направали нещо,все се намира някой да каже,че е Тъпо.
Защо не направих през това цялото мое време на съществуване нещо което да е ОСТРО?
 
Вманиячавате се.
Това скоро май-май ще му мине модата.
Единственото яко детско е Симпсън ! А и Том и Джери :D
 
Може да ме наречете тъп или не знам какво, но мен "Tom and Jerry" повече ме радва. Това си е лично мое мнение де...
Що Ви харесва глейте го :) но щом дискутираме наруто и аз си казвам мението.
Нищо не ме привличада го гледам.

Едит: @B13_Savage малеее ... направо ми бръкна в мозъка с том и джери ! :Р
 
Ах, на аватара и аз му бях гледал един два епизода, яко беше.

А Том и Джери си е класика :?:
 
K0ceTo каза:
Хах, някой да се е опитал да те накара да гледаш наруто?


Хах , ти да не си мислиш , че съм изгледал цял сезон и тогава да кажа , че ми е тъп. Ако изгледам цял сезон значи се вманиячавам. А аз - не съм изгледал един сезон , което значи , че не се вманиячавам.
Изгледах една серия... и буквално заспах... :D
 
skype-13.gif
skype-15.gif

никой не ва кара да гледате наруто но изпускате много
skype-43.gif
 
Темата на есето ми по Етика и Право - накратко - няма свободни хора... в опита си да се освободим от един затвор ние ставаме на друг.И защо да е мания ,ако следиш някой филм и го дискутираш?


Тоя Мадара д оста старичак трябва да е обаче...
Тсунаде-сама също не е като него млада,а пък не и личи..
Трябва да се направи игрален филм....кино салоните вечно ще са пълни.
 
Mисля, че е опитвано да се прави игрален филм по аниме. Доколкото знам не се е получило нищо :roll:
 
Това си е жива мъка.....всяка седмица за 20 минути , и накрая нищо.
Почвам да чета мангата...
http://www.gaara.ws/
http://www.naruto-wallpaper.net/
 
Mда, аз преди да си намеря субтитри четох мангата, защотот ми се струваше адски тъпо, да чакам цяла година да пуснат новия сезон по джети9кс (през година пускат нов).
А нататък става много по-интересно.Аз бях почнал да ч превеждам, ама нали искам всичко да е идеално, а от втора глава нататък всичко е сиво, та почнах да ги "избелвам" със фотошопа.. в крайна сметка беше много работа и като стигнах до 5 чаптър, взех, че си смених компа... и забравих да си копирам преведеното :cry:
 
Работата с издаването е много гадна.
Мангата сие манга ... неможе да замести филма,през 10 секунди трябва да щракам на следващата страница.... И кефа от историята на момчето ми омръзне...
Сега прочетох малко...
Ай Аз(Гаара) появявам ли се някаде напред в мангата ?
Хаха я си представи фен на ГааРа с очи(лещи)-шаринган и с облекло на Наруто....
Вчера ми дойде на ума тази конбинация :D:D:D
 
Ами мързеше ме да я чета цялата манга, затова ми я разказаха донякъде и пчнах да чета последните глави. Не знам дали се появяваш.

А комбинацията е изродска, още малко да си направиш и прическата на Джирая, да носиш пръстен на Акацки и да си сложиш обеците на Орочимару :D
 
Преди години питах дали може да си сменя цвета на косата.
Казаха ми да.Ще ти изнасям вечер вечерята на терасата.... :cry: :cry:


Незнам защо но ме кефи много ГааРа.
В този филм ,няма "свръх човека" на Ницше.Всеки е различен от другият и има специална "сила"....
Образите в който мога да се въплата са :
ГааРа ,Какаши,Саске,Канкуро,Забуса-сан.
 

Горе