Кажете ми нещо...

Maricha

Registered
Здр. пичове предложете ми бг саитове от където да си закупя Домееин.Можете ли да ми обясните след като го купя какво правят?Идват и инсталват некви работи на компа ми ли или нещо друго??Мола за малко инфо и линкове
 
чаки ей сега ще ти обесня

Значи:

1во , официално искам да похваля пичовете от http://icnbg.com , вчера ми активираха домейна и хоста дори без да са пристигнали парите, без да имат доказателство че съм ги изпрратил даже, записът нещо се бави...и аз им писах и те снощи към 12 се занимаваха с мен, така че аз ти препоръчвам да си закупиш домейн от там, аз също го направих

Предлагат ти неограничен трафик, неограничен борой субдомейни, и промоционаллно 1месец хостинг :twisted:

значи, няма нужда да си инсалираш нищо на компа ще си администрираш хостинга и домейна през cPanel X, на мен ми отне точно 1 час да го разуча, като не съм го виждал никога преди, въпреки че е на англиски...

също така те съветвам да им задаваш всякакви въпроси на office@icn.com ще ти отговорят почити веднага.

Ако имаш още въпроси питай

ПС а цените можеш да видиш на този адрес: http://icnbg.com/default.icn?show=domains


ПС2: можеш да забележиш че хостингът им изобщо не е бавен http://mysite-bg.org
 
Аз мисля да си купувам хост там.
Ще ги видиме какви са като тествам интернета им.....
 
Ти кое си избрал?Икономичен ли??Ааа как да се свържа с тях да има дам парите???А и плащам 15 кинта за 1 година нали?А хоста на месец?А пич нали може да си пускам пак линкове към компа и да ми стане и компа сървър и тяхния?
 
А още един въпрос!Мога ли да си регистрирам 2 домеина и да използвам 1 хост?Щотот ми трябва 1 домеин за сървара на WoW-wowgardenbg.com i maricha.com!Става ли така?
 
Пичове я предложете име.Искам да създам нещо като дата.бг.Харесва ли ви:
fastgetbg.com
 
Вземи си хост при тях за една година.
Даваш 50 лв и въре ти влиза всички екстри + безплатен домейн.
 
Maricha каза:
Ти кое си избрал?Икономичен ли??Ааа как да се свържа с тях да има дам парите???А и плащам 15 кинта за 1 година нали?А хоста на месец?А пич нали може да си пускам пак линкове към компа и да ми стане и компа сървър и тяхния?

да 15 лв за 1 година, а те ти дават безплатен за 1 месец, ама те пускат на Икономичен :(

а парите по пощенски запис, на място ако си от софия, или по банков път
 
admin каза:
Вземи си хост при тях за една година.
Даваш 50 лв и въре ти влиза всички екстри + безплатен домейн.

за 1 година 50 лв ли?
я дай линк към това да го видя
 
Значи давам 50 лв за 1 година Хост и взимам един фрее домеин!А мога ли да си взема 2 домеина и 1 Хост
 
Може.
Единия ще е безплатен com,net и тн.
Другия го доплащаш.
Примерно .info - 5лв.

Ти незнаеш какво е платен хостинг.
Това не е hit.bg или някакъв сървър на твоя комп.
От което и село да го гледат се се вижда добре щото имат як интернет.
Само с едно натискане на мишката и си създаваш форум или
портал като на data.bg
НЕ мога да ти обясня с две думи.
Ако не си си копувал хост няма как да знаеш.
Разликата с безплатните е колкото от трабант до порше.
 
нямат нищо общо 2те

админ панела има 27 функци, има скриптове за инсталиране на 6 вида портали,3 вида online магазини , 3 вида форуми, 2 блога, 2 книги за гости, подържа абсоллютно всичко, най-важното на Linux е!

абе всичко е ток
 
Какво значи Месечен трафик??А пичове я кажете как да си направя лого като на дата.бг
 
Maricha каза:
Какво значи Месечен трафик??А пичове я кажете как да си направя лого като на дата.бг

абе баш като на дата.бг неможеш щото те са си го правили хората сами, ама предполагам са го правили със PhotoShop, а месечен трафик се определя от големината на страницата ти, или ако имаш качено нещо когато някой го дръпне и файла е примерно 200Мб ти се натрупва 200Мб трафик, и така докато не стигнеш лимита, после даваш по 1 лв на Гб допълнително, но сега трафикът е неограничен :wink:
 
Исках да кажа, че има готови портални системи които могат да се инсталнат с един бутон през Cpanel-a.
ТЕ са подобни на портала на data.bg
Аз сега съм без Cpanel и ми е терсене.
С него можех да си едитвам файловете директно, а сега ползвам разни бози като edit+
 
admin каза:
Исках да кажа, че има готови портални системи които могат да се инсталнат с един бутон през Cpanel-a.
ТЕ са подобни на портала на data.bg
Аз сега съм без Cpanel и ми е терсене.
С него можех да си едитвам файловете директно, а сега ползвам разни бози като edit+

да яко е че има директен едит, щото преди трябва да си сваля файла че да го кача наново
 
Не че нещо ама ми се струва доста съмнително :twisted: ,
иначе колко ще стува един хостинг с неограничен трафик и напримерно 100 Мб да е лимита ?
 

Горе