как да се съберат повече точки за игра

Rada

Registered
Привет на всички! Може ли някой да даде съвет, как да се натрупат точки за една игра в един сайт, който дава награди за определен брой кликове/няма да му слагам името, да не си помисли някой че искам да спамвам форума/ Моя син се е зарибил да събира точки, та да спечели някоя от наградите, обаче засега е събрал само 50 точки. Пусна линка до всичките си контакти в скайпа и се мъчи да спамва разни форуми и чатове, за което се караме с него, защото после като се опитам да вляза и не може. Та значи, нашия човек направи един сайт с еротични снимки и кликането върху снимките води до линка в сайта и му носи точка. Обаче, то никой почти не влиза в този сайт. Дайте акъл какво може да се направи по въпроса?
 
С прокситата не става, може би аз не можах да се оправя с тях. Някой е хакнал сайта им - тази сутрин, има само три странички с имена и на всяка има по една псувня :D Другото, което мен лично ме изненада(не свързано с играта) е че, направих едни скапан еротичен сайт с 6 странички, с който да събирам точки за скапаната игра, със снимки на момичета и само за три дни в него има повече посещения, отколкото в сайта на фризьорския ми салон, който го правих три седмици и си скъсах нервите докато го вкарам горе-долу в добър вид :shock: Е това вече ме уби....Сайт, направен за един час по системата "джаста-праста" само за три дни има повече посещения, отколкото другия, дето го правих цял месец и то със старание - за една година не можа да събере толкова посетители :x
 

Горе