Измама в играта

Статус
Not open for further replies.

Admin

Registered
Докладваха ми за измама в играта.
НЕ знам дали е вярно но имам доверие на човека, който ми съобщи за измамата.

Става въпрос за тема в спамаджийски форум в която един потребител търси хора с над 50 мнения в туриста за да участват в гласуването и да дадат гласа си за един от участниците.
Срещу гласа си получава точки във въпросния спам форум.

Определено смятам, че е вярно тъй като има проблеми с този потребител
още от преди.


Някой знае ли нещо?

Моля всеки който знае нещо да каже.
Няма да наказвам никой и няма да търся виновни нито ще проверявам
кой е гласувал за него.
Просто искам да знам истината и ще помоля всеки който знае нещо да сподели.
 
Ето го и линка.
http://arows.net/viewtopic.php?t=2472

След това на ЛС въпросния потребител пише инструкции за кой да се гласува.
 
Истина е. Веднага когато видях че се дават 50 точки за хора с над 50 мнения ми стана интересно. Изпратих лично съобщение на даденият потребител и той ми написа това.
istinae.jpg

Свързах се с human и той също разбра че менят. И така започна всичко. Аз бях гласувал доста отдавна за trentbg. :roll:
 
Е това беше грубо. А аз наистина се радвах, че трента може би ще сис печели 1-то място пред жоро... а то какво било.
 
K0ceTo каза:
Е това беше грубо. А аз наистина се радвах, че трента може би ще сис печели 1-то място пред жоро... а то какво било.
...
А дискфалификация следва ли ?
 
dashe каза:
K0ceTo каза:
Е това беше грубо. А аз наистина се радвах, че трента може би ще сис печели 1-то място пред жоро... а то какво било.
...
А дискфалификация следва ли ?
Би трябвало, се пак е измама
 
Ако не излезе, че някой негов приятел, без негово знание, е решил да му помага,а мисля, че не трябва да получи 1-то място, дори и кодът му да е добър.
 
NewGuy каза:
Истина е. Веднага когато видях че се дават 50 точки за хора с над 50 мнения ми стана интересно. Изпратих лично съобщение на даденият потребител и той ми написа това.
istinae.jpg

Свързах се с human и той също разбра че менят. И така започна всичко. Аз бях гласувал доста отдавна за trentbg. :roll:


Сега направих това което и ти си направил за да разбера койе измамника..

Според мен той трябва да се дисквалифицира!!! :)
 
А защо трент БГ не каже направо истината?...
Тои ли ги е накарал или зад неговият гръб.. и готово :wink:
 
dashe каза:
А защо трент БГ не каже направо истината?...
Тои ли ги е накарал или зад неговият гръб.. и готово :wink:
Не ми се вярва някой запален негов фен да кара хората да гласуват и да си дава точките. :D

Единствено ако някой иска да го прецака ама не ми се вярва.
 
Soul_Stealler каза:
дисквалификация ...
знаех си аз че има нещо гнило ...
Жоро и без това ще бие. По-добре да не го дисквалифицират защото ще циври колко много време му е отнело за писането на системата = кофти рейтинг за туриста. Виж да не се зачитат определен брой гласове това би-трябвало да стане направих грешка че гласувах за системата му. :cry:

Лошото е че отново провалиха удоволствието от играта. Не си спомням какво беше станало с миналата игра май небеше доизмислена добре ако не се лъжа имаше някакъв проблем. Някой пищяха че в html-то на музичка има 10 грешки от html валидатора и че незаслужава да спечели. :roll:
 
Ситуацията горе долу ми се изясни.
gr1zzlord и TreantBg не са един и същ човек.
Приятели са.
Успях да немеря едно ЛС от този потребиел до мен и веднага се сетих кой е.
Преди 2 седмици ми писа ЛС за да ме пита защо съм баннал TreantBg.
Обясних му, че е заради измами със support точките.
TreantBg беше си направил 2 акаунта с които си задаваше въпроси и си отговаряше сам (с другия акаунт).
Писах си няколко ЛС-та и с TreantBg в които той обеща, че повече няма да прави такива измами стига да му възстановя акаунта и много настояваше, че не мога така да му затрия 2 седмици труд по системата и не мога да му забраня да участва.

Винаги, когато махам бан на някой след това съжалявам, защото един човек , който мами с такива дребни неща като support точките няма как да се поправи изведнъж.

Нищо друго не мога да направя освен да се опитам да им огранича достъпа до сайта и играта.
 
От DB-то махни 3 гласа тези които са писали в темата и са гласували в другият форум. Поне статистиката да е горе долу реална. :?:

Друг е въпроса колко хора още са му писали на лично съобщение за да гласуват и те.
 
NewGuy каза:
От DB-то махни 3 гласа тези които са писали в темата и са гласували в другият форум. Поне статистиката да е горе долу реална. :?:

Друг е въпроса колко хора още са му писали на лично съобщение за да гласуват и те.


Aaaa с 3 махнати гласа според мен няма да се оправи! :twisted:
Аз съм за безплатни банани.. И кой му каза ,че неможе да му се махне 2 седмици труд след като мами.. Даже и негов приятел да е пак не е редно.


Банани,Банани,Банани
 
grizzword значи...
той ми е приятел от скайпа.казах му за играта и явно е направил нещо по въпроса....
Може ли сега заради него да стане тоя нелеп гаф....
2-ма човека да накара да гласуват...божееееее....
КВО Е НАПРАВИЛ ТОЯ ВЕЕЕЕ
:x :x :x :x :x :x


отново съм прецакан.....
знаех си че е твърде хубаво за да е истина.... :cry: :cry: :cry: :cry:
 
TreantBG каза:
отново съм прецакан.....
знаех си че е твърде хубаво за да е истина.... :cry: :cry: :cry: :cry:

Системата ти ми харесва.
Няма да мога да я ползвам в туриста по ред причини и най-вече заради
подобни прояви.
Въпреки всичко ще я оставя в играта.
След финала ако спечелиш някакви точки си ги осребряваш и си казваме приятелско "сбогом".
Акаунта ти ще бъде деактивиран веднага след това.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе