Флаш клипче в web page

freegafo

Registered
Здр.

Искам да направя едно клипче което да може да застава над всички елементи в нормална HTML страница.... За пример АБВ.БГ...
Понякога рекламата им ходи из цялата страница и после си се варне в банерчето. Искам да направя нещо подобно....

Ако може някой да ми каже как става....
 
дърпаш си програмка за сваляне на флаш ... сваляш флашчето и въвеждаш това мисля , че ще ти е най - лесно



<a href="линк ако има ! http://yoursite.com">
<embed src="адреса на банера"
width="тук пишеш колко да е широк например 555" height="колко да е висок "
alt="Цъкни"
border="0"></a>
 
И с това нещо дето си го написал ще сложа само едно Флаш филмче до някой текст... 10х за отговора

Как да го накарам да се разхожда това флашче из цялата страница и после да си отиде да мястото.....

Например на новото ICQ си има има едни флашки "tZers" (овцата гангстер, котката дето ти дере монитора)... искам нещо подобно само че за НТМЛ....

На АБВ-то имаше една реклама с една пуйка която ходеше по някакъв килим, който се бе разгънал върху формичката ти за въеждане на юзър и пас и после се нави и си влезе в формичката отредена му за банер...
 
еми правиш колко голями да ти е ! например както съм ти дал пример 555 и то ако е толкова ще се разхожда бъди спокоен :)
 
Нищо не става с това което си ми написал....
Само освобождавам място за флаш клипчето...

Мен ми триабжа да е в/у елементите не около тях...
 
Стана ама всичко което е под (или зад) бутона е нодостапнно... как да го оправя това :shock:
 
сайта ти на флаш ли е правен? ако е на флаш има варянт да стане като в ICQ
и да е над всичко анимацията............
 

Горе