flash картинки

k2

Registered
Дали някой знае защо не ми се показват Flash картики когато влезна в интернет. Имам инсталиран Adobe Flash Player 9 Active X
 
Искаш да кажеш, че не можеш да видиш флаш през браузъра ?
Пробвай с друг браузър, няма логична причина защо да не става !
 
не знам дали те разбрах
но например преди когато ми зареждаше сайта на абв пощата на него имаше флаш а сега няма. А на сайта tvtv.bg примерно ми отваря най горната картинка която е флаш.
 
ами така ми изписва / за най новия флаш плеър/

свалих си Мозила/ не знам да ли е най подходящата за мен/ и всичко започна да се отваря, но само с нея
Благодаря все пак
 
Имам само един въпрос. В кефче флаш игрите отваря ли ти ги ?
Защото преди време и аз имах същия проблем. Компютъра ми се беше бъгнал нещо. Какво ли не правих, какво ли не преинсталирах - все не се показваха флашовете. Накрая преинсталирах Win-a
...
 
ами отваря ги игрите което ме очудва но както писах по горе си свалих мозила и с нея нямам предишните проблеми :D

Забелязвам друго / незнам дали му е тука мястото / в Windows не ми работи търсачката - като натисна бутона и ми отваря поле в дясно но в него няма нищо. Ако някой знае нещо за това?
 
k2 каза:
ами отваря ги игрите което ме очудва но както писах по горе си свалих мозила и с нея нямам предишните проблеми :D

Забелязвам друго / незнам дали му е тука мястото / в Windows не ми работи търсачката - като натисна бутона и ми отваря поле в дясно но в него няма нищо. Ако някой знае нещо за това?


Ами или не изписваш правилно това което търсиш или си го изтрил, но по начало таз търсачка нестава........
 
не знам дали ме разбрахте но аз говоря за търсачката с която се търсят фалове в компютъра тя не работи и не е много приятно ако трябва да търся нещо в компа
 

Горе