Търсачка

astor

Registered
Кажете ми сайт кадето да си регна форума и от там да се прекачи в големите търсачки безплатно (демек) искам да си регистрирам сайта в търсачка например google yahoo
 
В гоогле:

http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl

в yahoo

https://login.yahoo.com/config/login?.src=srch&.done=http://submit.search.yahoo.com/free/request

и после влизаш в http://addurl.start.bg и почваш наред.
 
asteryx каза:
Кажете ми сайт кадето да си регна форума и от там да се прекачи в големите търсачки безплатно (демек) искам да си регистрирам сайта в търсачка например google yahoo
искам да си регистрирам сайта в търсачка например google yahoo

За това исках да му помогна а не там да си регва форума.Дори и някъде да си регне форума и да му го аддне в гоогле и яхооо може да си аддне форума и в тия търсачки.

Е сори ако не е било по темата (аз мисля, че е), но просто исках да помогна и мисля, че това е от полза за аддването на форума му в търсачки.

Ако ти мислиш обратното можеш да ми изтриеш постовете. :wink:
 
Ама ти наистина не четеш. :)

Исках да кажа, че ти си му дал линк към addurl.start.bg ама не си видял, че същия линк съм дал и аз.

Няма лошо де.
Така или иначе ще трябва да мине през http://addurl.start.bg
 
admin сори, но невидях че ти си го дал тоя линк и наистина си прав се пак ще трябва да се разходи до там :)
 
asteryx каза:
Кажете ми сайт кадето да си регна форума и от там да се прекачи в големите търсачки безплатно (демек) искам да си регистрирам сайта в търсачка например google yahoo
Това, което търсиш се нарича автоматично регистриране в търсачки и изобщо не е толерирано от Google. Няма да те баннат за това, но алгоритъма разбере ли (а той разбира доста бързо, повярвай ми) веднага ще се погрижи да намали класирането ти в търсачката. Препоръчвам ти да не вярваш на изтъркани фрази от рода на "Регистрирайте Вашия сайт в 2000 търсачки и 5000 директории само с един клик!!!".

Алгоритмите на Google, Yahoo! и MSN са толкова усъвършенствани, че им е нужен само един линк към сайта ти за да го индексират и класират. Дори не е задължително да регистрирате сайтовете си в тези три търсачки. Сложете линк в подписа си в някой форум и сайта ви ще бъде индексиран до седмица-две.

А защо точно Google, Yahoo! и MSN? Ами защото тези три търсачки пращат към сайтовете, които са индексирани от тях 90% от трафика в интернет. За какво са ви останалите 2000 търсачки като те няма да ви пратят и 100 потребителя на година.

А относно addurl.start.bg: Там няма и пет директории, които да не ползват редиректи или nofollow тагове, така че директориите изброени там нямат почти никаква стойност от гледна точка на SEO.

Поздрави!
Светослав.
 
Svetoslav :)

Кога успя да напишеш толкова отговори и откъде се взе. :)


Иначе браво.
Постовете си ги бива и бих
се съгласил с всичко.
По-скоро ме интересува, защо не намерих подобни отговори в други
БГ сайтове,
когато ми трябваха.



Там отговорите се въртяха около "Направи си robots.txt" и
аз 10 дена търся инфо на тема
"Какво по дяволите ще ми помогне точно robots.txt"
докато накрая се усещам, че човека просто си пише колкото да не заспи. :)
 
В България все още няма авторитетен източник, сайт, форум или блог за SEO. Хора, които знаят има - и то много, но не си споделят знанията - прекалено ни е комерсиален "занаята" ли? Незнам защо е така, но мисля в скоро време да промея това. Ще имам нужда от много помощ - предимно от потребители, които да влизат, да учат, да четат. Затова сега раздавам. Раздавам знания - колкото имам - бих написал всичко в този форум в замяна на едно - авторитет. А като се замислиш това с пари не се купува. :wink:

Поздрави!
Светослав.
 
Svetoslav каза:
В България все още няма авторитетен източник, сайт, форум или блог за SEO. Хора, които знаят има - и то много, но не си споделят знанията - прекалено ни е комерсиален "занаята" ли? Незнам защо е така, но мисля в скоро време да промея това. Ще имам нужда от много помощ - предимно от потребители, които да влизат, да учат, да четат. Затова сега раздавам. Раздавам знания - колкото имам - бих написал всичко в този форум в замяна на едно - авторитет. А като се замислиш това с пари не се купува. :wink:

Поздрави!
Светослав.

Авторитет имаш вече тук.
Най малкото за това, че не се заяждаш с нас на тема
"Вие пишете глупости".
Това не е малко като начало.


Много е важно как човек ще подходи към опонента си и да успее да го
обори и надвие без да го унижава.

Виждам, че се справяш доста добре както с това така и със SEO. :)
 
Никога не субмитвайте директно сайта си в Гугъл или другите търсачки , в 90 % от случаите ще попаднете за няколко месеца във дъното на таблицата в таканаречения сандбокс .Намерете някой приятел или познат който да ви добави линк на сайт с висок ПР или го слагайте в подписи както каза Svetoslav .Гугъл един вид приема сайта Ви по този начин намерен като находка а не като вероятен спам сайт ,затова няма да попаднете във сандбокс .Който не вярва да хвърля по един поглед на тиксо.бг който отвреме на време слага по един нов сайт в горната си част.По този начин го вкарва в индекса и същевременно му дава ПР .
 

Горе