SWATcash $100 всеки месец

dallas

Registered
бързо и лесно и без много усилия можете да си печелите пари от SWATcash
плащат на всяко 15 число от месеца
плащат чрез PAYPAL




парите се събират от дневните обяви (за регистраций, проучвания и др.), от PTC системата им и от разходки из WORLD MAP там събирате Battle Points (BP) където 50 BP = 1 SWATCASH (SC) , a 125 SC = $100 в PAYPAL .Дневно се печелят между 4 SC и 10 SC и шанса да вземеш 10 SC е повече от 50% също така във форума на SWATcash ще намерите много конкурси от който можете да печелите допълнително пари

за повече информация : натисни ТУК

ПП. ще се радвам ако ми станете реферал :) (от банера горе) +1 за първия реферал
 
hackera каза:
Само не знам, който те излага, че плащат.... :wink:

ми брат виждаш ли парите от банера според тебе щях ли да предлагам тая програма, а?
 
ами тази игра .. как се печелят точки и как се променят от първия вид точки към втория и след това в пари ?
 
печелиш точки като пускаш ракети върху картата (за да са успешни атаките трябва да имаш много атак рейтинг, а за да има много атак рейтинг трябва да си купиш пистолет+заглушител)

обмяната на BP към SC става от менюто ARTILLERY-> EXCHANGE където 50BP = 1SC :)

също така за да си вземеш парите (от няколко дена го направиха че трябва да имаш мината 1-ва мисия) трябва да си направил от оферти 5 долара

1-ва мисия се минава като направиш 5 долара от оферти и привлечеш 1 реферал :)

дано съм помогнал

ПП. ще се радвам ако някой от тука ми стане реферал :) (всеки който ми стане реферал и ми да де е-mail ще му пратя кординати къде да пуска ракети за да печели повече :) )
ПП. може да си вземете: IPHONE, IPOD и други такива глезотийки от SWATcash :)
 
skullbones каза:
значи отначало да си купим ракети така ли :roll:

брат не четеш ли какво съм писъл



dallas каза:
печелиш точки като пускаш ракети върху картата (за да са успешни атаките трябва да имаш много атак рейтинг, а за да има много атак рейтинг трябва да си купиш пистолет+заглушител)
 
Искам да попитам на колко време получаваш парите ти ли трябва да дадеш нещо за да ги получиш или щом имаш 125 BP ти пращат 100$. Ако поисакм да ми пратят чек ще мога ли да си взема парите и дали банките ще го одобрят. :roll:


Най-важнотоо тези пари които сте събрали 1000$ (автора) получил ли си ги изял ли си ги? :roll:
 
NewGuy каза:
Искам да попитам на колко време получаваш парите ти ли трябва да дадеш нещо за да ги получиш или щом имаш 125 BP ти пращат 100$. Ако поисакм да ми пратят чек ще мога ли да си взема парите и дали банките ще го одобрят. :roll:


Най-важнотоо тези пари които сте събрали 1000$ (автора) получил ли си ги изял ли си ги? :roll:

Гледай сега. 50 BP = 1 SC = 0.8 $
 
Да. Някой взимал ли е пари от тях? Да сте ги получили и колко време се чака.
 
Дори и да се печелят пари , според мене трябва цялото ти време да е насочено върху тази игра , според мене не е оферта :)
 
Здравейте,

До всички: много се радвам че има заинтересовани от моята оферта :) надявам се повечето да се регнат като мой реферали иначе някой чужденец може да ви купи


The_Killer каза:
Като се атакува с ракети печели ли се SC или пак само BP ?

получаваш само BP след това ги въртиш на SC от менюто ARTILLERY-->EXCHANGE (за Ваше удобство натиснете плюсчето и в менюто MY PAGE ще се появи EXCHANGE за да не се чудите постоянно къде беше :) )

NB! тъй като 10 ракети струват 5 SC => 1 ракета струва 25BP т.е. за да спечелите от това че сте пусна ли ракета трябва да имате поне 6 успешно ударени бази . Пример : You hit 8 bases and had 7 successes. т.е. кординатата която съм ударил в случая има 8 от 9 възможни (като пускате ракета на дадена кордината удряте и другите полета около него) и САМО 7 успешно ударени от това Вие печелите 35BP (формулатае за ВСЯКА УСПЕШНО ударена база Вие получавате по 5БП от примера преди малко 7бази * 5BP = 35BP). 8-мата е с повече дефенс от мен (т.е. атак рейтинга ми е по малък от дефенса на противника) и за тва не съм я одарил :(


NewGuy каза:
Искам да попитам на колко време получаваш парите ти ли трябва да дадеш нещо за да ги получиш или щом имаш 125 BP ти пращат 100$. Ако поисакм да ми пратят чек ще мога ли да си взема парите и дали банките ще го одобрят.


ами като събереш 125BP от менюто ARMORY->GOODS (след като сте изпълнили 1 мисия) има много неща за купуване като например iPod Nano, Xbox 360, iPod Touch, iPhone, Nintendo Wii, PS3, Nintendo DS, PSP, 100$ bonus в PAYPAL, и 50$ ВИСА Гифт Кард и други . т.е. от там един вид си купуваш примерно $100 за PAYPAL след това чакаш до 15 число на другия месец (пример тия дни получих поръчаните $116.61 от април)

това с чека незнам не съм пробвал и не разбирам, но за PAYPAL съм 101% че се получават парите

ето и доказателство

17f.jpg




NewGuy каза:
Най-важното тези пари които сте събрали 1000$ (автора) получил ли си ги изял ли си ги?


много добре се черпиме с приятели които са ми реферали :) 8)



sh0ck каза:
Дори и да се печелят пари , според мене трябва цялото ти време да е насочено върху тази игра , според мене не е оферта

ми брат отделям по максимум 2-3 часа на ден ако са много ? верно не е като някой PTC сайт който за 5 мин правиш 10-15 цента и незнаеш дали ще ти ги платят . тука си иска малко повече усилия, но и парите са 100%


NB! да уточня преди някой да зададе такъв въпрос: от реферали се взима 20% от техните печалби . ПРИМЕР ако ваш реферал изпълни оферта за $10 той получава $10 в акаунта си и вие получавате 20% от тия $10 в акаунта ви т.е. $2 :)

NB! за улеснение си правете карта в Excel (примерно). 1 познат си прави карта в Фото шопа

NB! може да си купите 2-ма реферали като си вземете уоки-токи :)

NB! само не си купувайте мотора(страница 1 от ARMORY->GEAR) тъй като с него се предвижваш с 2 полета на веднъж , като е по оферата с ховъркрафта(страница 6 от ARMORY->GEAR) с него може да се предвижвате от остров на остров :)

ПП. надявам се някой от хората тука в Уеб торист-а да ми стане рефералче :) (бонус за всеки реферал от Уеб торист-а ще му пратя кординати с много бази за биене)
ПП. ако имате въпроси питайте :) ще помагам с каквото мога
 
Ей супер ще излезе това. Малко по-късно ще се регистрирам. Само да попитам за рефералите когато някой се регистрира през твоя линк какво печелиш и той губи ли нещо? :roll:
 
NewGuy каза:
Ей супер ще излезе това. Малко по-късно ще се регистрирам. Само да попитам за рефералите когато някой се регистрира през твоя линк какво печелиш и той губи ли нещо? :roll:

Никой не губи нищо. Той печели 20%
 
реферала ми(примерно Ти) нищо не губиш, а аз печеля 20% от твойте спечелени пари

примерно: Ти правиш оферта за 10 долара и сайта ти дава тези 10 долара, а за мен 2 долара т.е. сайта ни дава общо 12 долара на нас :) + това от форума им може да се спечелят още допълнително РЕАЛНИ пари от седмични и месечни томболи и други.
 
Тъй нареченото доказателство, което си постнал твое ли е или си го свалил от някъде? Такива "доказателства" се правят за 5 мин., така че ако не е твое за мен това не е никакво доказателство. И Кешфиеста имаше купища доказателства от този тип, включително и чекове до България, обаче беше измама. Ако ти си получил пари от тях сериозно ще се замисля да ти стана реферал, но ако не си - не.

Относто това дали губите нещо като станете реферал на някой. НЕ, НЕ ГУБИТЕ НИЩО. Ако се регистрирате без реферер (без да сте реферал на никой) съответния сайт (всички правят така) ще ви продаде на някой потребител. От тук идват пакетите с реферали, които се продават във всички сайтове. Така че както и да се регистрирате вие ще бъдете реферал на някой. По-добре това да бъде човека, който ви е казал за сайта, отколкото някой непознат, който ви е купил. Поне аз мисля така.
 
Аз да питам нещо във връзка с доказателството що email-а им е в gmail-нещо съмнително има тука! :(
 

Горе