Рендери

Лол ки бисери чета. Няма значение с какво са рязани то се си го селектира бе хора! Като сейваш сейвай в .PNG или .GIF формат. На .JPG не излиза прозрачно :), а именно на черен фон.
 
PoDMaTRiX каза:
Лол ки бисери чета. Няма значение с какво са рязани то се си го селектира бе хора! Като сейваш сейвай в .PNG или .GIF формат. На .JPG не излиза прозрачно :), а именно на черен фон.

Лелей ... мн мн благодаря :D :D
Аз давам на "Копирай изображението" и после paste във фотошоп и излиза на черен фон.
Сега стана, като първо го запаметих :D :D :D
 
Оле ми ти радо не го ли знаеше това

PoDMaTRiX каза:
Лол ки бисери чета. Няма значение с какво са рязани то се си го селектира бе хора! Като сейваш сейвай в .PNG или .GIF формат. На .JPG не излиза прозрачно :), а именно на черен фон.
Като се сеивне джипег фона е бял
 
Защо въпроса ти да е тъп. Просто това нещо не го знаеш и питаш. Чувал съм много по смешни въпроси.... Дали е бял или черен няма значение. Като кааш, че JPG сайва с бял фон защо не го каза перди, а каза, че е от Pen Tool-а. Това, мога да кажа от личин опит, е можеби най-лесинят за употреба инструмент за рядъне на рендери.
 
Не исках да кажа че с Pen Tool се изрязва и ако една картинка е с фон и ти трябва без фон то с пен тоола се изрязва най-качествено и лесно
 

Горе