easytrader.bg

sh0ck

Registered
Имам регистрация там , одобрена ми е , чакам да си оправя банковите простотии и ще пусна предложения за реклама.Easytrader-a май си е доста добра оферта , има сайтове , които дават по 16 стотинки за клик ( или поне така пише ) не мисля , че лъжат.Чел съм , че хора са зимали пари.Но не виждам никой нищо да казва за easy-то.Та , ще бъда благодарен , ако някой даде някакво повече инфо и съвет.
 
Съвет: не мами хващат

Иначе си плащат , стига да те одобрят рекламодателите ще ти дават по толкова стотинки колкото са написали. Няма да ти даде нито по-малко нито повече от клик
 
Да, супер са. Но в никакъв случай не ги лъжи (не си цъкай сам върху рекламите)! Аз кандидатствах за 6 реклами и за всичките ме одобриха. :)
 
странна работа... аз имам към 30 чакащи кандидатури за 3 сайта, а някои са от преди повече от седмица
иначе са ме одобрили 4-5 програми и 3-4 отхвърлили
 
Да бе нормално , няма как да лъжеш и да НЕ ТЕ хванат , мене ми е интересно , ако някой непознат е така влзне и почне да цъка , как ще докажа , че не съм аз и т.н. Иначе цените са им просто , нереално добри , има по 16 стотинки на клик , което си е доста доста пари , въпреки , че на адсенса имам 120 клика и имам 22 $ , но easytrader-a си е доста оферта. :?:
 
След 1 месец като не те одобрят повечето реклами те ще бъдат отхвърлени автоматично от системата.
Много е гадно... :?
 
Но тези , за които са те одобрили си седят и си се цъка парата нали?
 
sh0ck каза:
Но тези , за които са те одобрили си седят и си се цъка парата нали?

Да ! Доакто програмата не приключи или рекламодателя не те отхвърли !

За кликовете , и да е друг пак са си в правото да те изхвърлят от програмата .. все пак те дават парите !
 
Ами аз работя с тях от откриването на сайта им бях поканен и аз не знам защо и получих 5 лв бонус парите винаги пристигат одобряването на рекламите става от фирмите пуснали такива те гледат тематика сигурно отделно да си кликаш може по 1 пат на ден от твойто пц да забогатеете няма но поне може да изкарате за хостига и домейните в гоггле има повече пари но пък изитата са цветни и хващат окото
 
Това със забогатяването зависи от сайта , според мене замундата правят супер много пари от реклама , но имат милиони посещения :wink:
 
Незнам какво имаш в предвит под супер много ,но замунда печелят от easytrader максимум по 1500 лв. на месец.
Незнам това , че са наблъскали сайта с реклами помага ли , но немогат да печелят повече. :wink:
 
human каза:
Незнам какво имаш в предвит под супер много ,но замунда печелят от easytrader максимум по 1500 лв. на месец.
Незнам това , че са наблъскали сайта с реклами помага ли , но немогат да печелят повече. :wink:


Много, ама много си далече от истината!:wink:

На мен за 1 000 000 импресии ми идват около 250 лв.А замунта имат около 5 000 000 на ден!!!Сам смятай.
Ако вземем под внимание: таргетиране, трафик и други там глупости...Абе по 100 лв. на 1 000 000 (минимум) да ги сложим...Какво излиза? :wink:
Може и с уникални да се сметне и пак същото... :roll:


Но, да не гледаме в чуждата паница, все пак!
 
Нали знаеш , че easytrader не плаща за импресии , а за кликове ?
Няма значение колко посещения има сайта и колко импресии , а какви потребители.
Аз имам по 250 уникални и 750 импресии и има няма 1 клик на ден за 5 стотинки. :wink:
 
human каза:
Нали знаеш , че easytrader не плаща за импресии , а за кликове ?
Няма значение колко посещения има сайта и колко импресии , а какви потребители.
Аз имам по 250 уникални и 750 импресии и има няма 1 клик на ден за 5 стотинки. :wink:

Без да те обиждам, но тук говорим за милйони!!!!

750 не е сериозно!Съжелявам...

На 750 - 1 клик ... ако бяха 7500 щеха да са 100 вината е в теб.

Както и да е ...
 
Зависи много от темата на сайта и рекламите. Моя сайт е за автомобили и на 400 уникални с по над 3000 импресии , кликовете варират от 1 до максимум 24 и то когато има програми свързани с автомобили ! А за замунда ... ами то реклами от всякаде , няма как да няма много кликове. Не знам как не забраняват сайтове като: http://web.tigbg.com/
погледнете колко реклами са наблъскали...
 
пфф това е простотия директно,толкова много реклами в една страница :) броих ги над 30 са,имат около 2 хиляди уникални :roll: доста кинти правят сигурно.
 
Аз имах предвид, че в замундата има посещения, а лично аз съм се обедил, че колкото повече посещения, толкова повече кликове.Отделно, че цените им и то за импресии, до колкото съм запознат, това означава, че дори и да няма клик на рекламата след тези 5 милиона импресии тя изтича.

  • Банер горе в ляво 2880 лв или 96 лв за 24 часа над 5 милиона 280px / 110px
    Банер горе в дясно 2880 лв или 96 лв за 24 часа над 5 милиона 280px / 110px
    Позиция 1 2880 лв или 96 лв за 24 часа над 5 милиона 120px / 240px
    Позиция 2 2880 лв или 96 лв за 24 часа над 5 милиона 120px / 240px
    Позиция 4 2880 лв или 96 лв за 24 часа над 5 милиона 120px / 90px
    Позиция 5 2880 лв или 96 лв за 24 часа над 5 милиона 120px / 90px

Но да наистина, да не гледаме чуждата паница просто дадох за пример, че се печелят много пари от реклама, стига да имаш сайт който се посещава.

Колкото до тоя сайт с многото реклами, първо е грозно (или по-скоро те са го направили грозно) второ по мой виждания, колкото повече реклами има, толкова по-бавно зарежда един сайт и трето всеки да си прави каквото иска със сайта му, но все пак е грозно :?:
 
bucata каза:
...
Не знам как не забраняват сайтове като: http://web.tigbg.com/
погледнете колко реклами са наблъскали...

уау, тва е ненормално - то тая страница на нищо не прилича :shock:
 

Горе