Brutus AET2 ili BruteForce (help)

hak3rs

Registered
Здравейте :)
Иска ми се да отворя темата за така известната на повечето хора програма Brutus. Та въпроса ми е, дали някой от вас има инфо как се използва или опит за настроиването й. Ще бъда благодарен ако ми разясните поне малко за тая програма и за неиното ползване.
 
Ами Brute Force е на метода на налучкването на паролата.Има един списък с ключови думи и пробва да влезе в акаунта докато не успее.Обаче трябва да знаеш потребителското име на жертвата иначе няма как да стане.Абе общо взето с Brutus не можеш да направиш нищо.
П.С Какво искаш да ханеш :)
 
Ами рлези ми се намираше клипче за еня, но го затрих доколкото си спомням. Общо взето на мен нито един път не ми се е оплучавало. Пробвал съм 100-ци пъти и то по клипчето и не стана, но ще се порбвам да го намеря отново.
 
ммм :) аз знам какво и е предназначението, но не знам как да я настроивам за различните дейности.. пример (FTP, Telnet, HTTP и т.н).
И аз имам клипче в което е показано как се хаква сайт в hit.bg но само за там.. А както видях за там се иска да се знае не само името на потребителя, а и името на сайта .. :) Все пак ако някой има повечко инфо за програмата и за нейното настройване, може да помогне :)
 
По добре се откажи.За какъв хакер се мислиш след като искаш да хакваш сайт с някаква програма която дори не знаеш как работи.
 
Cool ;> Тва, че не съм работил с тая програма и незнам как се настройва не означава, че не разбирам от други ;p А и къде съм написал, че се правя на хакер ?! По добре виж прочети значението на думата "хакер" и след това пиши безсмислени отговори :>
 
Eми тоя ник едвали си го сложил от благозвучие на думата.А и щом се опитваш да хакнеш сайт с програма значи не разбираш.Това е лично мнение
 
Brutus AET2 e елемнтарна, в момента я нямам за да ти кажа как точно става, но немога да разбера точно какво не и разбираш :wink: Незнам дали може да работи за фтп и пр.
 
:) Просто ми трябваше малко help за програмата, nick-a ми не е критерий за това какъв човек съм :>
 
Smokey каза:
@hak3rs, я дай тва клипче дет е обяснено как става хакването на сайт в хит.бг :D
Аз съм го гледал това клипче.Един пич си слага парола 555 на сайта за да види дали програмата работи.После настройва брутус да пробва комбинации със няколко знака включително и цифрата 5 и програмката успявя да я налучка.
 
Не се занимавайте с глупости ;)
Brute Force метода е един от първите. От името му се подразбира в какво се състои а и доста хора са писали вече по темата и за това няма да задълбавам. Искам друго да спомена.
Няма (или поне е 1 на милион да намерите) сървър, който да позволява неограничен брой опити за логин, а и не само сървър. Програми, сайтове, и каквото още се сетите.
Със social engineering ще имате по-голям успех :lol:
 
Мола Ви, много се нуждая от тази програма, понеже някой от "приятелете ми" ми е променил паролата в abv-to и сега просто на знам какво да правя..... Искам тази програма Brutus AET2 и ще съм много благодарна, ако някой ми каже от къде да си я дръпна free.

Моля Ви за помощ. И Ви благодаря....
:cry:
 
Абв до колкото разбрах на скоро има защита против хакери.Аи има време за хакерстване има и време за друг вид дейтствие.Щом са ти сменили паролата на емайла,надали са се сетили за тайният въпрос и отговор да сменат.... такаче нямада да е лошо ,ако не си пробвала от "забравена парола" да пробваш... И си слагайте по -дълги пароли.Ей на аз на спам регистрциите слагам една и съща(регистрация която няма аз да я ползвам), а на личните регове. парола от 15 до 16 ~ 17 цифри.
 
там е проблема, че и тайния въпрос са сменили. явно е някой който доста ме е намразил напоследък....
 
index каза:
Абв до колкото разбрах на скоро има защита против хакери.Аи има време за хакерстване има и време за друг вид дейтствие.Щом са ти сменили паролата на емайла,надали са се сетили за тайният въпрос и отговор да сменат.... такаче нямада да е лошо ,ако не си пробвала от "забравена парола" да пробваш... И си слагайте по -дълги пароли.Ей на аз на спам регистрциите слагам една и съща(регистрация която няма аз да я ползвам), а на личните регове. парола от 15 до 16 ~ 17 цифри.

Смех смех :) Гледъл съм DigIt как хакват пощи в Абв-то. Може да има някаква защита, но тя не е достатъчно добра.
 
deam0n каза:
index каза:
Абв до колкото разбрах на скоро има защита против хакери.Аи има време за хакерстване има и време за друг вид дейтствие.Щом са ти сменили паролата на емайла,надали са се сетили за тайният въпрос и отговор да сменат.... такаче нямада да е лошо ,ако не си пробвала от "забравена парола" да пробваш... И си слагайте по -дълги пароли.Ей на аз на спам регистрциите слагам една и съща(регистрация която няма аз да я ползвам), а на личните регове. парола от 15 до 16 ~ 17 цифри.

Смех смех :) Гледъл съм DigIt как хакват пощи в Абв-то. Може да има някаква защита, но тя не е достатъчно добра.
Това до каква степен е защитата им не е мой проблем.
Те да се оправят.
Просто казах че имат защита нищо повече.
Аз пък знам доста ефективен начин за хакване на емайли,стига да си наясно с функцията маил.
 
m3 е прав по добре не се опитвай или почети малко преди да питаш . И не за давай глупави вапроси . И bizzare не си мисли че не може да намерим сайт с неограничен брой опити за логин . Просто ако са хванеш можеш да я напишеш така че да нямаш проблеми (ако можеш да пишеш на Visual C++)
А колкото по темата :

Лесно е да я настройш трябва ти ютия и криф макарон и си готов .
 

Горе