- Гласувайте за победител на новата игра!
12345
WT форуми -> Стари игри -> Гласувайте за победител на новата игра!
Създайте нова тема Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения 

Гласуване за играта
StormBreaker
9%
 9%  [ 6 ]
Forsi_Design
6%
 6%  [ 4 ]
mania
3%
 3%  [ 2 ]
debian
8%
 8%  [ 5 ]
Doris
6%
 6%  [ 4 ]
deam0n
3%
 3%  [ 2 ]
EmPowerYou
3%
 3%  [ 2 ]
mute
50%
 50%  [ 31 ]
Player_pz
1%
 1%  [ 1 ]
ReXTaN
3%
 3%  [ 2 ]
dashe
3%
 3%  [ 2 ]
Общо гласове : 61

Автор Съобщение
EmPowerYou
Турист
Турист

Support: 13
Bonus: 92
Мнение 20/06/2008 4:17 pm     Re: Хаплиовци всичките.. Отговорете с цитат

phpsessid написа:
@mania ако е възможно да не ни учиш какво е дизайн Very Happy защото и ти по малко от нас го разбираш, относно като се прави сайт без познания по HTML,CSS каде си тръгнал бе човек.А като разбираш от графичен дизайн да ти направят игра за това.А относно IE и Opera са над 50% от потребителите така че половината от потребителите не го виждат..
Cool Mad
@What критика, рецензия или коментар не се пише с една дума, поне се обоснови за това което казваш а не "мии тфа не ми аресва.."

А относно правилата що е сайт само с photoshop не става. Surprised

Мерси, че го написа вместо мене.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SandPrince
Warrior within

Support: 158
Bonus: 1654
Мнение 20/06/2008 6:20 pm      Отговорете с цитат

айдеее изпокарахте се....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
adrian
Support
Support

Support: 369
Bonus: 729
Мнение 20/06/2008 6:22 pm      Отговорете с цитат

След дълго чудене за кой да гласувам най-накрая реших и това е
StormBreaker. Основната причина за това е, че много добре се е получил фона. И другата причина е, че е доста изчистен.
Ако има значение се чудех между stormbreaker и mute.

П.С. Темата не е ли за гласуване, а не за упрекване на кой се е получил добре и на кой не. Казваш кои ти харесват и се обосноваваш (ако искаш). Другото е идиотщина да се карате. Направете по-добро и тогава казвайте това не става и т.н.

П.П.С. И преди някой (който се разпознае в послеписа) да е почнал и с мен да се кара само ще отбележа, че е безпредметно, защото повече няма да погледна в тази тема.
Върнете се в началото
What
Потребител
Потребител

Support: 7
Bonus: 14
Мнение 20/06/2008 6:54 pm      Отговорете с цитат

mania написа:

Понеже виждам че не си много запознат с това какво означава думата ДИЗАЙН-това е нейното значение:

Дизайн се нарича естетическото и ергономично комплексно свойство на дадено изображение и/или изделие на приложното изкуство и/или промишлеността. Възможна е и употреба в разширен смисъл засягаща и конструкцията на дадено изделие.

А ето и правилата на играта, ако не си ги прочел:

Дизайна, елементите и съдържанието трябва да показва ясно, че вие сте user от туриста, че се интересувате от дизайн или програмиране и си правите лична страница с която се представяте

Добре бе човек...дизайн е ясно какво е, но дали го прилагаш това изкуство както трябва?
То това което си направил, въобще няма да може да влезе в приложение където и да е.
Дизайн не е само една картинка на фотошоп и няколко линка....
Виждам че можеш да боравиш с програмата, имаш въображение но нещо май не разбираш че това което си направил няма да стане за какъвто и да било сайт (както казах по-горе няма приложение като дизайн на сайт)
После ми пишеш че не си бил кодер.... е тогава какво правиш ТУК??
То дизайна не включва само графики а и КОД!
по-добре ти да се научиш как да правиш дизайни ако не си прави там банерчетата на ПС-то и прави това което можеш....

phpsessid написа:
@mania ако е възможно да не ни учиш какво е дизайн Very Happy защото и ти по малко от нас го разбираш, относно като се прави сайт без познания по HTML,CSS каде си тръгнал бе човек.А като разбираш от графичен дизайн да ти направят игра за това.А относно IE и Opera са над 50% от потребителите така че половината от потребителите не го виждат..
Cool Mad
@What критика, рецензия или коментар не се пише с една дума, поне се обоснови за това което казваш а не "мии тфа не ми аресва.."

А относно правилата що е сайт само с photoshop не става. Surprised

еми то аз написах кратки рецензии, но ако искаш ще ти напиша и по-пълна.
Ето на:

debian - както казах и преди не ми харесва че си оставил цялата една половина от екрана на една снимка и си сбил самия дизайн в дясната му част.Мисля че се превърна в някаква тенденция при този тип дизайни всичко да е преместено отляво. ще ти дам за пример http://www.w3schools.com/ .
представи си ако беше изнесено в ляво... на нищо нямаше да прилича.
Като се замисля потребителите са свикнали да виждат всичко отляво или централно, поради многото сайтове които използват този начин.

StormBreaker - много семпло.то всъщност това което си направил е задния фон... всичко друго са бутоните на едно меню (което не е чак толкова лошо) и content-a който е прозрачен и се вижда фона.
Не е много внушително и мисля че това е причината за да не гласуват за теб

mania - за него съм обяснил по-горе.

dashe - за неговия дизайн имам само една забележка. И тя е че си сложил contenta и менюто в центъра на екрана и си им отделил много малко място...Не знам за какво пестиш мястото на екрана.А да и задния фон можеше да го направиш и него в центъра или на целия екран.Така в ляво не стои добре.

Forsi_Design - форси ти си направил нещо като началната страница на туриста, но с други цветове.Целта на това състезание беше да се види нещо ново и различно с гамата на туриста.все пак имаш моето поощрително браво.

Doris - Твоят дизайн най-много от всички не ми харесва.
То не може да се различи менюто къде е (ако въобще фигурира такова), границите на contenta, писал/а си на английски... въобще много лошо представяне като за българско състезание като това.

EmPowerYou - Тук пак си личи еднаквостта с началото на WT, но си приложил няколко трика които хващат окото (като фона например Wink)
Семпло е, но това не означава че е добър опит Wink

Player_pz - Менюто ти е дразнещо. Защо си направил да се преместват буквите от ляво в центъра и да се смена така рязко цвета от синьо до бяло...Другото вече са си драсканиците.
Това ако е дизайн аз съм... туууу тууууууу....

ReXTaN - поредния приличащ на началото на туриста, препокриващ се с няколко други кандидати. Тук си подбрал добре цветовете. Друго не се сещам.

deam0n - вижда се нещо нестандартно което от една страна е добре, но от друга няма приложение. Другото нестандартно е кодърският хеадер xD. Като цяло изпълнението е добро, но не чак толкова. Очаквам следващия път повече от тебе.

И накрая ще споделя за какво mute е фаворит и няма конкуренция в тази игра.

Това което е направил не е нито сложно като код и идея, но го е направил така че като влезне човек веднага да разбере къде е менюто и само по себе си да се хареса на окото с простотата си и красотата която му е заложена.Самото меню е в header-а което е +. Щеше да бъде - ако не се разграничаваше от него, за щастие не е допуснал тази нелепа грешка.
вече contenta не е нищо сложно.Тук е съобразил и разграничил съдържанието от второто меню.
Блог заглавията също са добре разделени едно от друго с цвят който си отива на headera.
И накрая всичко се затваря с footer.

Може би щеше да стане някаква интересна игра ако се бяха включили баш дизайнерите като Sand Prince.

Тази игра е вече предначертана.Както и да се погледне няма никакъв шанс някой от другите играчи да догонят и надминат мute.
Няма интрига, а без интрига игра не става.....
Върнете се в началото
debian
Редовен
Редовен

Support: 56
Bonus: 546
Мнение 20/06/2008 7:06 pm      Отговорете с цитат

Исках да е нещо по-различно от централно и ляво.

Никой не карам да глсува за мен ако не ви харесва това е положението

Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
datamatrix
Турист
Турист

Support: 23
Bonus: 49
Мнение 20/06/2008 11:00 pm      Отговорете с цитат

Аз предлагам да спрем с безмислените дискусии и тея "Рецензии" (не сме на дипломни защите д3*@). Гласуваме, евентуално казвате "Колебах се между А и Б, ама Б ми хареса повече заради хубавите линкчета"... ТОЛКОЗ. Другото е безмислен спор и посто става грозно!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Doris
Редовен
Редовен

Support: 47
Bonus: 185
Мнение 20/06/2008 11:40 pm      Отговорете с цитат

What, ти не се ли беше записал да участваш? Тогава много добре знаеш условията на играта. Какво искаш да ни кажеш: Вижте ме колко съм умен, че не се излъгах с една страница, писана в сроковете на играта да се състезавам с блога на С т о я н Д е л е в , започнат преди година?

За вниманието, което отдели на моята страница, която най-не харесваш ти благодаря наистина. Защото и тя е един експеримент, опит за нещо по-различно и се радвам на всякакви мнения. Английския го сложих, защото си мислех, че като има страници горе-долу на една тема ще е интересно как влияе езика на SEO. Меню мога да правя, но за една страница не ми харесва - само празни линкове.

И недей да ни се караш, защото тука с изключение на двама всички сме аматьори.
Върнете се в началото
Player_pz
Tourist Defender

Support: 12
Bonus: 203
Мнение 21/06/2008 8:52 am      Отговорете с цитат

Doris , не виждам смисъл да се обясняваш на What .
В реда на играта е да се дават оценки на сайтовете в играта . Всеки потребител си има мнение , това че не му харесва нещо в някой от сайтовете не означава че това нещо е грешно , гадно и прочие . Това е въпрос на вкус . Недей да взимаш толкова присърце коментарите на потребителите . Нито са професионални дизайнери , нито работиш за тях .

Няма спор , че дизайнът на mute е най-добър . Евала му Very Happy Също така ми харесва и дизайнът на dashe . Question

Няма да защитавам това което съм направил , опитах се да направя нещо различно , нещо семпло и приятно за окото без намесата на photoshop .. но явно не съм се справил .

Поздравявам всички участници , които представиха дизайн Smile
Върнете се в началото
What
Потребител
Потребител

Support: 7
Bonus: 14
Мнение 21/06/2008 9:20 am      Отговорете с цитат

Doris написа:
What, ти не се ли беше записал да участваш? Тогава много добре знаеш условията на играта. Какво искаш да ни кажеш: Вижте ме колко съм умен, че не се излъгах с една страница, писана в сроковете на играта да се състезавам с блога на С т о я н Д е л е в , започнат преди година?

За вниманието, което отдели на моята страница, която най-не харесваш ти благодаря наистина. Защото и тя е един експеримент, опит за нещо по-различно и се радвам на всякакви мнения. Английския го сложих, защото си мислех, че като има страници горе-долу на една тема ще е интересно как влияе езика на SEO. Меню мога да правя, но за една страница не ми харесва - само празни линкове.

И недей да ни се караш, защото тука с изключение на двама всички сме аматьори.

аз се записах, но админа ме помоли да не участвам, иначе и аз щях да представя нещо.
Върнете се в началото
purko
Редовен
Редовен

Support: 41
Bonus: 75
Мнение 21/06/2008 9:48 am      Отговорете с цитат

не мога да разбера защо се карате за глупости!
всеки си има право на мнение Evil or Very Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Forsi_Design
Нов
Нов

Support: 14
Bonus: 327
Мнение 21/06/2008 10:57 am      Отговорете с цитат

Не знам какво толкоз харесвате дизайна на муте.АЗ като го погледна не ми прилича ,че е потребител от туриста,а на някъв блог на някъв си там дизайнер. Това не е игра да се прави тема на Wordpress ,а игра да си направиш лична страничка(една).
What какво толкоз има общо моята страница със на WT.Само цветовете.Структурата е различна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mute
Активен
Активен

Support: 167
Bonus: 1785
Мнение 21/06/2008 11:45 am      Отговорете с цитат

Forsi_Design написа:
Не знам какво толкоз харесвате дизайна на муте.АЗ като го погледна не ми прилича ,че е потребител от туриста,а на някъв блог на някъв си там дизайнер. Това не е игра да се прави тема на Wordpress ,а игра да си направиш лична страничка(една).

не съм някакъв си там дизайнер , не е уордпресс така че това "да се прави тема на Wordpress" мисля че отпада, кога съм си го писал аз.
Естествено е когато правя нещо 2 седмици е накрая да го ползвам по-предназначение , а не да седи на някаква статична страница и да се ползва само за играта ...

@дорис играта все пак е за дизайн, а не за сео (ако участвам там естествено няма е с тизи домеин) това че блога ми е от 1 година нензам какво ще ми помогне в случая.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    web-tourist.net Форуми -> Стари игри Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
12345
Страница 3 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети