Спам сайтове

staf

Registered
От днес нататък се забранява, да се коментират и да се помага, развитието на смап игрите и нейните производни като гората.
Всички забелязани нови теми за тези игри, ще бъдат изтривани и участниците в тях, ще се търси начин за ограничаване достъпа до сайта.
За това ви молим, да спрете да давате помощ на тези игри, защото същите тези спам игри спамят в сайтовете ни.
Нека с общи усилия да спрем развитието на тези игри тук.
Също ако бъде засечен потребител на WT който притежава такъв спам сайт и не го спре няма да има достъп до WT докато не бъде премахнат неговият спам сайт.
 
hackera каза:
Правилно! Това отдавна трябваше да се случи! :evil:

Заради това и станаха 23421312321 сайта който са с тази система.Вече става много банално.Постоянно се спами по skype ,чатове , сайтове!
 
е то за да направиш такава игра е елементарно и не ти трябва помощ... ама има и такива които незнаят нищо..
 
За това всички трябва да се включим за спирането на тези игри защото те тръгнаха от тук.
Ние ги създадохме ние ще ги спрем !

Щом забележите нови такива теми уведомявайте модераторите в сайта за да се изтрие темата.
 
Мисля, че тези игри са прекалено доходни и лесни, за да ги спрем. Особено напоследък излезнаха две нови спам игри, с награди... това от своя страна означава, че шараните дето играят в тях спамят като за световно.

Иначе аз лично подкрепям, че са вредни тези сайтове.
 
Ей сега махам линка към системата в моята тема :)

ЕДИТ: Някой май преди мен е махнал темата :D
 
HunteR каза:
Ей сега махам линка към системата в моята тема :)

ЕДИТ: Някой май преди мен е махнал темата :D
То е добре да е спреш и от сайта ти да нямат информация от къде да я изтеглят.
 
staf каза:
HunteR каза:
Ей сега махам линка към системата в моята тема :)

ЕДИТ: Някой май преди мен е махнал темата :D
То е добре да е спреш и от сайта ти да нямат информация от къде да я изтеглят.
ОК това не е проблем, но въпросът е, че я има качена в data.
 
semprom каза:
на мен ми писна всеки 2-ри сайт да е гора :?: :idea:

И всяка втора тема тук е за тези сайтове. Голяма чистка ще падне.
 
Май вече е не възможно да спрем да я теглят от някъде , но поне може да се борим със спама тук :)
 
staf , братле напълно съм съглсен с теб. евала бате.
и адски добре си написал темата:

Ние ги създадохме ние ще ги спрем !

мен лично това адски ме надъха. както мога ще помагам
 
Ще ги спрем да се развиват поне тук.
Като нямат материал няма да се развият.
Всички стари теми които са с въпрос за тези игри са премахнати, а за всяка нова който пусне ще има санкции.
Ако искат да си правят такива игри трябват хубаво да научат някой от програмните езици.Дори да ги научат няма да се занимават с такива спам игри.

Ако към тази кауза се присъединят и други сайтове, да премахнат всичко свързано с тези спам игри, ще подобрим положението.
 
не знам дали съм постъпил правилно, но ето моя призив да я спрем



ако кажете ще го изтрия. няма проблеми :wink:
 
Да правилно.
Трябва всички да се включим и да спрем нашето чудовище "ГОРА" което създадохме.
Ние сме виновни и трябва да се вземем в ръце.
 
Подкрепям за гората!
Въпреки че не знам с какво бих могъл да помогна.
 

Горе