Оптимизация и сайтмап за Yahoo!?

muslim

Registered
Най-напред поздравления за изключително полезния сайт, желая ви усоех.
Имам уеб сайт (www.webg.org) мисля че с Google оптимизацията до голяма степен съм се справил, уникалните ми посещения са над 300 дневно, като над 100 уникални дневно имам само от Google. Въпроса ми е как да си оптимизирам сайта, така че да накарам Yahoo също да го забележи, виждам че сайта ми е индексиран от Яхо обаче много изоставам при самите резултати от търсенията.
Има ли някакъв начин да кача карта на сайта ми в Яхо и ако има от къде се прави, защото аз неможах да го открия това.
Благодаря предварително!
 
peter каза:
От yahoo няма трафик за бг сайтове. Българите почти не ползат yahoo.

Тук никой не влиза от yahoo.

Истината е, че google си е google :) .

Може да направиш единствено това:

Submit Your RSS Feed :)

http://publisher.yahoo.com/rssguide
 
Ясно. Аз се чудя защо никой от там не идва, в интерес на истината тия дни по 2-ма, 3-ма хващам от яхото, ама слаба работа. Колкото до rss-а отдавна съм пуснал мои захранки там, одобрени са и всичко, ама файда йок.
Мерси за бързия отговор.
 
Не е лошо да оптимизираш и за Яху, но защо първо не си направиш един таргет груп на потребителите на сайта ти и да видиш какъв процент от тях ползват тази търсачка. ако това са над 10% давай - заслужава си.
А отосно самата оптимизация - темата е прекалено обширна затова ето няколко неща, на които можеш да хвърлиш по един поглед :
Search Engine Optimization for Yahoo
Yahoo Optimization Tips Articles
Yahoo Search Optimization Forums
Ако те интересува нещо конкретно - питай.
 

Горе