Предложения за тема в играта

Статус
Not open for further replies.

staf

Registered
Единствено в тази тема могат да обсъждат и гласуват, отборите в играта:


Програмист: Malfurion, Дизайнер: mania
Програмист: alex95_bg_2, Дизайнер: debian
Програмист: stoqnski, Дизайнер: ArchangelS
Програмист: hrischo, Дизайнер: deam0n
Програмист: NewGuy, Дизайнер: lubo91
Програмист: raiden, Дизайнер: dashe
Програмист: StormBreaker, Дизайнер: bubust
Програмист: mute, Дизайнер: SandPrince
Програмист: KlaXeN, Дизайнер: Bummer
Програмист: devent, Дизайнер: FestarBG


Как ще се избере темата в играта и кой може да избира и предлага ?
Единствено отборите имат право да изберат и предлагат каква ще е тяхната задача.Гласуването ще прочете поименно, без анкети.Примерно отбор "Програмист: Петкан, Дизайнер: Иванка" пишат в дадената тема за гласуване , че избират предложение 3 и т.н. всички отбори гласуват.Предложението с най-много гласове това ще е задачата в играта.Ако се случи две или повече предложения да са с еднакъв резултат от вота следва дуспи и се гласува на нова само едно от тези тези две или три предложения кое ще е и т.н.


Срок за определяне на тема за играта до 09.11.2008.
 
stoqnski каза:
Сайт за училището ви ? School CMS :D

Или пък за сайт на класа ви.(макар , че някой може да не учат) Нещо като CMS-ka всеки да може да си прави сайт за класа с тази система. :)
 
debian каза:
stoqnski каза:
Сайт за училището ви ? School CMS :D

Или пък за сайт на класа ви.(макар , че някой може да не учат) Нещо като CMS-ka всеки да може да си прави сайт за класа с тази система. :)

Да но ако е по-общо ще е по-добре , защото когато вече дадеш и конкретно темата проектите ще се различават по дизайн :(
 
Аз предлагам всеки да даде предложение примерно едни за school cms други за квартала му и т.н. И след това всичко това да се събере в една тема с анкета и всеки да гласува и която идея събере най-много гласове тя ще се прави.
 
Само дето не ми харесва всички отбории да правят едно и също.
Добре ще е да се измисли уникален проект за всеки отбор. АКо не уникален
поне различен от другите. :lol:
 
debian каза:
Само дето не ми харесва всички отбории да правят едно и също.
Добре ще е да се измисли уникален проект за всеки отбор. АКо не уникален
поне различен от другите. :lol:
На мен пък не ми харесва идеята за school cms за нея ще е супер тъпо ;]
Най-добре стаф да даде 4-5 идеии и една анкета и готово :)
 
debian каза:
Само дето не ми харесва всички отбории да правят едно и също.
Добре ще е да се измисли уникален проект за всеки отбор. АКо не уникален
поне различен от другите. :lol:

И аз мисля така ;)
 
Или пък да се измислят проекти и пак със същата система която
ни разпредели да се опредили и кой отбор какъв проект ще прави. :)
 
debian каза:
Или пък да се измислят проекти и пак със същата система която
ни разпредели да се опредили и кой отбор какъв проект ще прави. :)
точно тава си мислех и аз
 
За сайт за училище е тъпо. Няма нищо сложно, няма нищо интересно в това.
Аз предлагам да се направи система като dizzler.com . Сайт, в който може да се слуша онлайн музика, има плейлистове, търсене по текст на песента, име и изпълнител. Също има и описание за всеки изпълнител, както и албуми и песни към тях. Според мен това ще е много по-интересно, тъй като могат да се използват най-различни технологии. Също така такива сайтове няма много. :?:
 
StormBreaker каза:
За сайт за училище е тъпо. Няма нищо сложно, няма нищо интересно в това.
Аз предлагам да се направи система като dizzler.com . Сайт, в който може да се слуша онлайн музика, има плейлистове, търсене по текст на песента, име и изпълнител. Също има и описание за всеки изпълнител, както и албуми и песни към тях. Според мен това ще е много по-интересно, тъй като могат да се използват най-различни технологии. Също така такива сайтове няма много. :?:

А това не е ли банално с извинение ( един тип музикален сайт :( )
 
stoqnski каза:
StormBreaker каза:
За сайт за училище е тъпо. Няма нищо сложно, няма нищо интересно в това.
Аз предлагам да се направи система като dizzler.com . Сайт, в който може да се слуша онлайн музика, има плейлистове, търсене по текст на песента, име и изпълнител. Също има и описание за всеки изпълнител, както и албуми и песни към тях. Според мен това ще е много по-интересно, тъй като могат да се използват най-различни технологии. Също така такива сайтове няма много. :?:

А това не е ли банално с извинение ( един тип музикален сайт :( )

Ти разгледа ли сайта дето съм дал? Покажи ми 1 такъв български.
 
Malfurion каза:
Аз предлагам да е нещо свързано с България... празници, традиции, история ... и т.н.

Това не е никакво предизвикателство. За такъв сайт дори и само HTML ще свърши работа.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе