Имам предложение до админа

Shorter

Registered
Имам предложение до админа.Аз по-добър екип от този до сега не съм виждал освен във дата.бг,но там е доста голяма фирма и ето ми го предложението:Ако можеш,ще е хубаво да направиш един платен хостинг където можем да си купуваме форуми при вашия екип и други,защото вече както казах това е един много готин сайт web-tourist.net и има невероятен екип и и за мен ще е невероятно,ако някой добър човек,като теб направи такъв хостинг а най-невероятното ще е да си купя хостинг при този човек тъй хем вий ще сте на печалба хем ние потребителите(според мен)ще сме доволни,че си имаме хостинг на такъв добър екип как мислиш??? според мен е идеално :?: мислех го,докато се къпя
И цените може да са по 10 лв за 6 месеца за форуми и по 20 лв за година според мен ше е мания какво ще лажеш??? :wink:
 
САйта още няма 4 месеца откакто работи.
Раничко е за платени неща.
Всъщност по скоро ще са безплатни отколкото платени.
Мислил съм за това но не мисля че ще стане скоро.
Може би след половин година, ако наема сървър.
 
добре но според мен това ще е доста яко,щот тоя сайт е TheBest :?: :?: и ти админче си TheBest :?: Ако та нямаше ние до ся не знам ко щяхме да прайм поздрави от Петър(Shorter) :?:
 
То и сега има форуми, не са кой знае какво, но вършар работа, и за др. форуми мисля че найстина ще трябва сървър...а той струва скъпо :(
 
нам,но както и вече казах това ще е от полза и на админа и на потребителите (поне според мен)
 
ам то за да има платен хостинг първо трябва да има сървар (PC) , после нет и тн..за пхпбб .. и преди админа беше казвал..първо много място заема...малко повечко играчка...няма смисъл според мен...
 

Горе