- WordPress - Всичко за блог системата
12345678910
WT форуми -> CMS -> WordPress - Всичко за блог системата
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
lubo91
Потребител
Потребител

Support: 23
Bonus: 45
Мнение 01/05/2012 3:34 pm      Отговорете с цитат

На някой да му се намира темата Starkers ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
eros
Потребител
Потребител

Support: 5
Bonus: 8
Мнение 13/06/2012 9:29 am      Отговорете с цитат

Здравейте, с доста усилия подкарах слайдера на сайта ми. Темата ми е Resizable ,но се чудя защо неиска да показва картинките,седят само прозорчета без картинки. Ако някой може да ми помогне да пише,ще постна каквото каже Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
teroristd
Редовен
Редовен

Support: 80
Bonus: 172
Мнение 15/11/2012 10:43 am      Отговорете с цитат

Здравейте, да не отварям нова тема ще попитам тук. Имам достъп до един сайт базиран на wordpress, в смисъл права на админ имам без достъп до хостинга. Трябва да направя някои промени като да добавя нова страница но имам опция да ползвам само някакви шаблони, например нюс пейдж, архив и т.н те се намират в секция атрибути и мога да ги избирам от падащо меню. Имам ли възможност да направя нов такъв шаблон без да имам достъп до сорса? Тези които има не ми вършат работа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
eddyy93
Активен
Активен

Support: 144
Bonus: 281
Мнение 15/11/2012 11:26 am     с Отговорете с цитат

teroristd написа:
Здравейте, да не отварям нова тема ще попитам тук. Имам достъп до един сайт базиран на wordpress, в смисъл права на админ имам без достъп до хостинга. Трябва да направя някои промени като да добавя нова страница но имам опция да ползвам само някакви шаблони, например нюс пейдж, архив и т.н те се намират в секция атрибути и мога да ги избирам от падащо меню. Имам ли възможност да направя нов такъв шаблон без да имам достъп до сорса? Тези които има не ми вършат работа.

Сега това което ще кажа е може би неочаквано, с риска ще го кажа.

Пробвай да си вкараш един шел код, през ъплоад формата (ако има такава) във админ панела и след това ще си имаш достап до файловете на хоста. Разбира се формата от админ панела ако е защитена за определени файлове няма как да стане, но ако позволява PHP, ще стане.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
teroristd
Редовен
Редовен

Support: 80
Bonus: 172
Мнение 15/11/2012 11:33 am      Отговорете с цитат

Very Happy мерси за отговора но аз не искам да го хаквам, посто ми трябва да знам дали е възможно нещо подобно без достъп до сорса.
Върнете се в началото
eros
Потребител
Потребител

Мнение 04/04/2013 11:13 pm      Отговорете с цитат

Колеги,търся нещо като реферал система за wordpress.. Идеята ми е всеки човек да си генерира линк,който да разпространява срещу което да получава точка на всяко уникално посещение. Някой правил ли е нещо подобно???
Върнете се в началото
ystefanov
Потребител
Потребител

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 30/11/2013 5:18 pm     Wordpress блогове и сайдбар Отговорете с цитат

Забелязвам във блоговете направени на wordpress, че имат еднакъв сайдбар на всички страници (главна, категории, тема).

Това някаъв стандарт на wordpress ли е?

Търся темплейт при който ще мога да избирам съдържанието според това на кой раздел се намира (главна, категории, тема).

Примерни настройки:

- Намирам се на главната страница, там в сайдбара да има най-нови теми
- Намирам се в избрана категория, на сайдбара да показват всички теми от категорията
- Намирам се на някоя тема, там да показва отново най-новите теми

Това от настройки във wordpress ли зависи или от самият темплейт или по-оптимален вариант за потребителите сайдбара да е еднакъв на всички страници?
Върнете се в началото
acira
Турист
Турист

Support: 1
Bonus: 2
Мнение 03/02/2014 11:17 pm      Отговорете с цитат

Някой ползвал ли е classifier за wordpress ?
http://colorlabsproject.com/themes/classifier/

Изглежда доста добре, поразгледах го, но 80$ са си 80$. Интересува ме при голям брой обяви как се държи и тн.
Върнете се в началото
eros
Потребител
Потребител

Мнение 22/02/2014 5:03 am      Отговорете с цитат

Привет колеги, трябват ми "благинки" за новинарски сайт. Моля предложете такива от рода на: хороскопи,времето и тн. Може и платени,ако някой от вас предлага.

Благодаря ви за отделеното време Wink
Върнете се в началото
CyberKing
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 07/12/2016 9:20 am      Отговорете с цитат

От кой файл може да се премахне този линк img]http://web-tourist.net/userfiles/7/6839.png[/img] . Става въпрос за този линк, който води до официалната страница на wordpress?
Върнете се в началото
vinsbg
Редовен
Редовен

Support: 50
Bonus: 86
Мнение 07/12/2016 11:37 am      Отговорете с цитат

Провери във footer файла.
Върнете се в началото
uphero
Потребител
Потребител

Support: 31
Bonus: 62
Мнение 09/12/2016 11:27 am      Отговорете с цитат

CyberKing написа:
От кой файл може да се премахне този линк img]http://web-tourist.net/userfiles/7/6839.png[/img] . Става въпрос за този линк, който води до официалната страница на wordpress?

И защо искаш да го махнеш?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> CMS Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
12345678910
Страница 9 от 10

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети