- Последната игра беше страхотна
123456
WT форуми -> Стари игри -> Последната игра беше страхотна
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
admin
Активен
Активен

Support: 224
Bonus: 474
Мнение 15/02/2009 2:47 pm     Последната игра беше страхотна Отговорете с цитат

Защо не мислите за нова игра ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vik96
Редовен
Редовен

Support: 100
Bonus: 198
Мнение 15/02/2009 2:58 pm      Отговорете с цитат

Ако има нова игра искам и аз да участвам Smile . Админе имаш предвид да измислиме нова тема ли ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Активен
Активен

Support: 224
Bonus: 474
Мнение 15/02/2009 3:00 pm      Отговорете с цитат

vik96 написа:
Ако има нова игра искам и аз да участвам Smile . Админе имаш предвид да измислиме нова тема ли ?

Да.
За какво да е играта. Как да се проведе най-честно.
Е така както беше за последната .
Тя беше екстра проведена и много интересна (поне на мен).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lam3r4370
Активен
Активен

Support: 131
Bonus: 244
Мнение 15/02/2009 3:51 pm      Отговорете с цитат

CMS ,който да се използва за портал на WT? Сайт като google?

Последната промяна е направена от lam3r4370 на 15/02/2009 5:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
CursedSoul
Потребител
Потребител

Support: 28
Bonus: 28
Мнение 15/02/2009 3:54 pm      Отговорете с цитат

Измислете нещо но да става и за ламерите като мен, вие все някакви такива изискващи master уменя по photoshop и php измисляте...
Върнете се в началото
SandPrince
Warrior within

Support: 158
Bonus: 1654
Мнение 15/02/2009 4:09 pm      Отговорете с цитат

admin написа:
vik96 написа:

Да.
За какво да е играта. Как да се проведе най-честно.
Е така както беше за последната .
Тя беше екстра проведена и много интересна (поне на мен).

тази с екипите наистина се получи много добре.
такам да видим за какво имахме игри до сега:
- най-добър урок
- най-добър сайт
- тука имаше няква дето ся не се сещам за какво беше. май за писане на система/модул към WT
- екипната игра...

Аз си мисля за SEO състезание този път. Нещо от рода на avtorentacar, но да е свързано с WT.
Примерно кой ще излезна на предна позиция у чичко гугъл с линк към туриста.
Обаче пък аз се страхувам от друго тук...понеже всеки знае какви сме ний българите. Да не вземе пък някой да злоупотреби с тази игра и вместо реклама да стане антиреклама на туриста.

Или да се направи следното - админа да даде тема за сайт с напълно свободен начин за изработка. Хостваме се го някъде и пак се стараем да го изведем в челна позиция на гугъл. Като във всеки сайт трябва да има една точно определена за играта ключова дума, която задължително се ползва от всички.

Ииии си мислех и друго, но не знам как ще го приемете. Новата игра да е за нов дизайн на туриста. Може пак по двама - дизайнер и кодер да се хванем. Прави се дизайн за целия сайт , прави се на HTML/CSS, качваме си го на някъв хост и даваме демо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
emagi
Tourist Defender

Support: 1032
Bonus: 2045
Мнение 15/02/2009 4:43 pm      Отговорете с цитат

SandPrince написа:

Ииии си мислех и друго, но не знам как ще го приемете. Новата игра да е за нов дизайн на туриста. Може пак по двама - дизайнер и кодер да се хванем. Прави се дизайн за целия сайт , прави се на HTML/CSS, качваме си го на някъв хост и даваме демо.

Това не е никак лошо като идея!Мен ми харесва!
Върнете се в началото
NewGuy
Активен
Активен

Support: 106
Bonus: 210
Мнение 15/02/2009 4:58 pm      Отговорете с цитат

emagi написа:
SandPrince написа:

Надали ще участвам в играта но идеята е добра и ми харесва. Question
Върнете се в началото
trevata
Редовен
Редовен

Support: 89
Bonus: 380
Мнение 15/02/2009 5:06 pm      Отговорете с цитат

SandPrince написа:

Като игра става, да...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
StormBreaker
Support
Support

Support: 344
Bonus: 1965
Мнение 15/02/2009 5:33 pm      Отговорете с цитат

emagi написа:
SandPrince написа:

И на мен ми харесва идеята. Може програмиста да има за задача да измисли и направи нов модул за сайта, някаква полезна нова функция.
Върнете се в началото
debian
Редовен
Редовен

Support: 56
Bonus: 546
Мнение 15/02/2009 9:22 pm      Отговорете с цитат

emagi написа:
SandPrince написа:

На миналата игра нямаше май и 10 дизайнера и едва ли ще има много и за друга игра.
Аз вече няма да участвам като дизайнер.( Very Happy )

Може би нещо пак за изграждане на цялостен сайт , но и да продължим с равитието му и после да гледаме класиране в гугъл по избрани ключови думи и т.н. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
staf
σχήπτρον

Support: 9
Bonus: 559
Мнение 15/02/2009 9:28 pm      Отговорете с цитат

Да, последната игра беше много интересна, имаше тръпка Smile. Нямаше начин да не е интересна.Имаше различни квалификации и голям финал.
Не е проблем да се измисли нова игра, с повече опции в нея и да протече подобен или по същият начин, както последната.
Само да има време и ще се измисли Laughing .
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Стари игри Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
123456
Страница 1 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети