- Относно кодираното на пароли в Форума ми!Плс хелп :)
WT форуми -> PHP MySQL ASP.NET -> Относно кодираното на пароли в Форума ми!Плс хелп :)
Създайте нова тема Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения 
Автор Съобщение
Maricha
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 20/02/2006 3:36 pm     Относно кодираното на пароли в Форума ми!Плс хелп :) Отговорете с цитат

Еми зна4и това което ще поискам е малко тъпи4ко но все пак има на4ин нали?Зна4и едно гадже се регистрира в форума ми оба4е като искам да видя пасса е кодиран Crying or Very sad .Можете ли да ми кажете как да направя за малко паролата откодирана и да я видя Cool защото искам да видя в пощата и с кои си пише e-maili.Нали знаете моми4етата са леко тъпи4ки и и ме една и съща парола на всякъде!Аз съм с phpbb2 Форум плс кажете
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
admin
Активен
Активен

Support: 224
Bonus: 474
Мнение 20/02/2006 7:12 pm      Отговорете с цитат

phpBB форума ползва MD5 и не искам да коментирам декриптиране.
По-принцип неможе да се декриптира.
Не използвай данните на потребителите си защото ще избягат. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    web-tourist.net Форуми -> PHP MySQL ASP.NET Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети