Мнение за сайт

MaDHaCkEr

Registered
Нуждая се от вашето мнение и препоръки за сайта ми http://83.148.114.176/JaMBaZy
За сега работя само в/ъ дизайна искам да кажете дали добре съм се справил какво му липсва и дали са нужни някакви промяни.

 
Дизайна Супер Но Този Бутон Search Можеше и по надоло да го сложиш Но за дизайн 6+ от мене :)
 
AnF3taMin4o каза:
Дизайна Супер Но Този Бутон Search Можеше и по надоло да го сложиш Но за дизайн 6+ от мене :)

Подкрепям!Този бутон не е за там!
 
супер е мн ми харесва
 
дизайна е супер . но както казаха другите по-горе тряя го преместиш тфа сърч грози там :)
 
Добре е! Фуутера ти може да го направиш с прост текст с шрифта ползван в сайта и размер към 11px. Това не стои добре. Горе полето за търсене и полетата за логин ги направи с solid рамка, а не dashed. Онези работи отгоре "Home Login, Gallery..." за какво са ти при положение че имаш меню долу в ляво? Колата в хедъра е леко пикселизирана и повярвай ми не стои добре. Дублирай слоя с нея и сложи Guassian Blur с Radius 1px и промени Blending Mode на слоя с дубликата на Lighten. Това ще махне тези малки гадни квадратчета.
 
Харесва ми сайта,НО
1. полето на търсене не ми харесва
2. менюто не ми харесва
3. качеството на колата на хедъра не ме кефи

Това е от мен, иначе е супер.
 
PoDMaTRiX каза:
Добре е! Фуутера ти може да го направиш с прост текст с шрифта ползван в сайта и размер към 11px. Това не стои добре. Горе полето за търсене и полетата за логин ги направи с solid рамка, а не dashed. Онези работи отгоре "Home Login, Gallery..." за какво са ти при положение че имаш меню долу в ляво? Колата в хедъра е леко пикселизирана и повярвай ми не стои добре. Дублирай слоя с нея и сложи Guassian Blur с Radius 1px и промени Blending Mode на слоя с дубликата на Lighten. Това ще махне тези малки гадни квадратчета.

Ще го имам в предвид :) това за логина и търсенето сега е най-малкия проблем.
По късно ще си играя да оправя графиката. Точно за това пуснах тази тема за да разбера дали добре се е получило или трябват малко корекций.
Ако има нещо друго казвайте :)

Мерси :?:


Edit: Ето как се получи
2256.jpg

Нещо празно ли е или така ми се струва...
 

Горе