Една чудна работа ...

E398

Registered
http://wthost.net/seo_web_site_check.php?sait=smartphones-world.com

Вижте само как изведнъж за два дни от page rank 3 сайта ми стана на 1, а всички други показатели са се увеличи ...
 
При какви условия се качва page ранга и при какви намалява ?
 
Ами незнам затова питам ... Но не ми се вярва чак така дръстично и то за 2 дни да спадне с два пункта!
 
амм в тиксото виж там колко посещения имаш ,колко уникални с колко е спаднало ?
 
http://bgcounter.com/?sts,day,,,,sssmart

Само виж ... Дори са влезли повече последните дни ..
 
Ми обикновено Google PR-a се ъпдейтва в 1 определен ден, така че за 1 ден може и с 9 пункта да ти спадне ранга... :)
 
Нещо не ми се струва логично да ти кажа .... 1 месец да държи на PR 3 и изведнъж без причина да стане на 1 ... :shock:
 
Мисля че PR-а не се променя от това колко посещения имаш а от това колко линка има към твоя сайт. Също има значение колко линка имаш в твоя сайт към други сайтове.
 
iwanov каза:
Мисля че PR-а не се променя от това колко посещения имаш а от това колко линка има към твоя сайт. Също има значение колко линка имаш в твоя сайт към други сайтове.
Това има значение. Да .
Може да имаш 10000000 влизания и пак да си с ПР - 0.
Пример data.bg :)

Та честно да ти кажа нещо не се връзва с моите разбирания.
Много сайтое ги видях, че са спаднали нщо от няколко дни.
Оба update а на гоогле не се очакваше сега.
Ако почне ъпдейта то може да запонат и резултатите да се сменят.
Ту да става 1 после 2 после пак 1 после 3.
Случвало се е и знам.
Не съм виждал за един ден да се промени всичко.
Обикновено по дата центровете започва да се сменя постепенно
ПР-а и чак след седмица се задържа .

Не знам какво се случва но и на мен не ми харесва.
Нека изчакаме.
 
просто повече страници си имал може ако е форум примерно и ако се рестартира ще е с по-малък ранг
 
Форума не се е рестартирал, всичко си е там. Страницата си е същата, а в индекса на google форума не е индексиран добре, а само сайта.
 
Нищо учудващо - PR Update.
Разликите които наблюдавате са точно от все още течащата синхронизация на различните дата центрове.
А относно как се формира ПР - в една тема малко по надолу бях давал доста подробни обяснения и ресурси - който го интересува, може да потърси.
 
^METALLICA^ каза:
Форума не се е рестартирал, всичко си е там. Страницата си е същата, а в индекса на google форума не е индексиран добре, а само сайта.

ПР - 3ависи от
1 ПР на страниците който са линкнати сас твоя
2 квалитета на страниците от т.1 , ако има6 100 000 страници сьс ПР=1 никога няма да може6 да преско4и6 ПР2
3 стратегията ти 3а раъпространение на уебсайта ти
3.1. не трябва да си много агресивен - ако 3а 1-2 месеца вьрже6 твоя саит с ПР=0 сьс други който имат доста по висок то гуугьл предполага не4естна игра и поиътрива туй онуй от индекса си - критериите ъа това са неиъвестни

- това е от мой ли4ен опит
 
Ами нечестност може всичко да се възприеме, не смяташ ли ? Мисля, че само създателите на google.bg знаят по какво се определя :lol: Google пирамидата на тайните :D
 

Горе