Коментари и предложения

Съгласен съм :?:

п.п hackera.seo-battle.com такъв поддомейн ли ще мога да си взема за играта :roll:
 
hackera каза:
Съгласен съм :?:

п.п hackera.seo-battle.com такъв поддомейн ли ще мога да си взема за играта :roll:

Да.
Такъв безплатен домейн ще получиш.
Ако някой иска да си купи може да си го адне през контрол панела, който ще му бъде предоставен.
Преди това обаче трябва да обяви, че ще участва с този домейн и той отговаря на условията.
 
ако още не си запазил домейна seo-battle.com бих предложил да е:
wtseo.com

всичко друго мисля че е добре
 
Сайтът, който направи даден потребител с каква тематика трябва да бъде?
 
federer_11 каза:
Сайтът, който направи даден потребител с каква тематика трябва да бъде?

ТВсички ще са на една тематика.
Нали е състезание?

Най накрая ще се обяви.
Не искам да се накупят домейни дето да са тъпкани с ключовите думи.
Идеята не е такава и подобни изяви не се препоръчват.
 
Абсолютно съм съгласен с правилата, нямам никакви забележки! Чакам състезанието с нетърпение.
 
Правило: Всички участници да спазват страндартите на w3.org , задължително.
 
staf каза:
Правило: Всички участници да спазват страндартите на w3.org , задължително.

След като гоогле не спазва тези стандарти и след като не ги взима под внимание няма да бъде сложено в правилата.

Ако някой мисли, че това ще му помогне в класирането нека го използва.
Но ще си остане само като метод а не като правило.
 
admin каза:
oXteR каза:
Не може ли да участваме с наши домейни и поддомейни ?

Абсолютно не.
Предлагам и да не се позволява закупуване на домейн,защото който си купи е крачка напред от другите.. да е само с поддомейни за да са равни силите на всички (поне в началото) :roll:
 
eros каза:
admin каза:
oXteR каза:
Не може ли да участваме с наши домейни и поддомейни ?

Абсолютно не.
Предлагам и да не се позволява закупуване на домейн,защото който си купи е крачка напред от другите.. да е само с поддомейни за да са равни силите на всички (поне в началото) :roll:

Не съм сигурен, че домейн или поддомейн има значение но ще го подложим на дискусия.
Но трябва да се реши преди 25 за да не се набута някой да си купи.

http://www.web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=73918
 
Съгласен съм :?:

Прочетох няколко пъти, но не схванах едно нещо. Задължително ли е да имаме наш домейн или ще бъде предоставено от вас?

Също така ако не е нужно, ако може сайта да бъде:

egipet-bg.seo-battle.com, сайта ще бъде за древен Египет. История, снимки, знаци и прочие. Надявам се да съм разбрал правилно.
 
redsystem каза:
Съгласен съм :?:

Прочетох няколко пъти, но не схванах едно нещо. Задължително ли е да имаме наш домейн или ще бъде предоставено от вас?

Също така ако не е нужно, ако може сайта да бъде:

egipet-bg.seo-battle.com, сайта ще бъде за древен Египет. История, снимки, знаци и прочие. Надявам се да съм разбрал правилно.


Нищо не си разбрал.
Изчакай.
 
Еми значи до сега правилата ми харесват, но това за тематиката и краденето не го разбирам, например някой ако си сложи форум с гугъл бот, не мога ли и аз да си сложа същия форум с същия бот?

И още нещо, може ли да ми разясните какво са изходящи линкове, аз го разбирам, че в дадена страница може да има връзки само към 5 други в СЪЩИЯ сайт, тоест index, for .. ,а мога да дам линк към сайта на суперхостинг за да им направя реклама, но това няма да ми се брои като линк, така ли?

Поздрави! :?:
 
Значи, в такива сео игри, почти винаги се изисква да има връзки към сайтовете на спонсорите. Няма да пояснявам защо повечето въобще правят подобен тип игри ;) Очевадно е.

Относно връзките.

Имаш право на 5 изходящи връзки, тоест, можеш да сложиш връзки към 5 сайта.

Защо са ограничени връзките?!
- Защото, да не обменяш партньорски връзки с повече от 5 сайта да речем ;)

Видях, че се коментираха форуми... ботове и тн. и тн.

Въпреки, че не ставаше дума за това, аз имам едно въпросче.

Някой от хората тук са програмисти, за което им свалям шапка, но според мен трябва да се забранят да речем въобще кражбата на съдържание от който и да е сайт. Всичко да си бъде авторско. Тоест да няма някой да си напише бот например от няколко сайта да сваля през рсс статии и да ги публикува като свои, което ще е адски нечестно.

Въпрос имах и за програмите за създаване на уникално съдържание, но доколкото разбрах от правилата, всичко трябва да е смислено, тоест ако някой ползва подобна програма/модул към цмс, ще бъде лесно хванат и дисквалифициран ;)

Засега май само един ми е въпроса...
 
Как ще се процедира с взимане на съдържание от други сайтове с RSS. Например от сайтове за новини и т.н.
 

Горе