Само поддомейни ли да участват?

Само поддомейни ли да участват?

  • Да

    Votes: 0 0.0%
  • Не

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    0

Admin

Registered
Само поддомейни ли да участват или да се даде възможност и на хора които искат да си купят?
 
Само едно от двете, защото няма да е справедливо, иначе ще има двойни стандарти.
Само с поддомейни да е .
 
според мен , всички трябва да са еднавки , т.е. всеки 1 потребител трябва да е наравно с другия , защото голяма роля при индексацията прави домейна ... и поддомейна :roll:
 
Какво състезание ще е, щом някои ще имат (може би) огромно предимство (платен домейн)
 
Резултатите от анкетата са много красноречиви и се надявам, че ще участват само хора с поддомейните, които ще се дават. Така наистина ще бъде най-честно за всички.
 
Ми добре.
Щом искате само поддомейни така ще е.
Ще го впиша в правилата.

То така или иначе поне знам какви поддомейни ще трябват и ще ги направя.
 
мен ми хрумна и една идейка, въпроса е колко ще е добра :D

админа създава точно определен брой поддомейни, колкото са участниците в играта, като само той ги прави.
на случаен принцип (с няква сситема) тези домейни се разпределят сред участниците.
и в началото на играта, се раздават.
 
Според мен е глупаво да се вкарва фактора шанс. Участваме, за да покажем какво можем, а не да разчитаме на късмета.
 
Ами тези поддомейни нали няма да имат нищо общо с ключовите думи, какво значение има кой какъв ще получи? Според мен шанса няма да влияе въобще на резултатите.
 
Само да ви вметна че, който иска пак може да си вземе домейните с ключовите думи и да си линква към потдомейна с който участва. Това както е известно пак ще му даде известно предимство пред другите.

Доколко честно е това обаче не знам :wink:
 
DrinkMaster каза:
Само да ви вметна че, който иска пак може да си вземе домейните с ключовите думи и да си линква към потдомейна с който участва. Това както е известно пак ще му даде известно предимство пред другите.

Доколко честно е това обаче не знам :wink:

не мога да забраня такова нещо.
Потребителят не може да контролира линковете които идват от вън.
Никой не може нито да забрани нито да докаже, че другите сайтове които го линкват са негови или не са негови.
Всеки се линква там от където може и иска.
Ако ще се набутва за 5 домейна (дето не са хич оптимизирани) за да оптимизира поддомейна ще му е доста трудно.
5 нови оптимизирани сайта не могат да оптимизират 6 ти. Поне според мен.
ако някой има желание нека да пробва.
 
Е, да успеха е хипотетичен заради краткия срок, но все пак шансовете се увеличават. Както знаем - Човек предполага, гоогле разполага :)

Който е твърдо решен да спечели едва ли ще жали сили и средства!
 

Горе