Няколко потребители изгоряха

Admin

Registered
Няколко потребители изгоряха от играта.
Преписват нагло и то доказано.

Освен, че губят правото да участват но и получават бан от сайта + загуба на акаунтите си.

Ако някой пише някаква статия по-добре веднага да я пуска в системата (халифакс).
После много лесно се доказва преписването .

Последният случай даже ме изуми.
докато проверявам дали наистина има преписване забелязах, че в контрол панела на участника не влиза той а друг потребител.
Явно е откупил някак акаунт от играта .
Тъпото е, че при преписване аз проверявам всичко преди да взема мерки
и това веднага го забелязах.
Двамата... за ръчичка .. и айде.
Не преписвайте от другарчето си. Грозно е.
Ако ви се налага да преписвате значи не сте много умен и следователно шанса да спечелите (нечестно дори) е минимален.
Само се мъчите.
 
iwanov каза:
Та кои са тия "наши добри приятели/другарчета" ? :D :lol:

Не са редовни потребители.
Имаше един редовен в началото дето преписа и му разкарах акаунта но не съм го банвал. Мислех, че ще е само той но явно съм сбъркал.
 
@admin ясно
@SveXteZ линка който си го дал и тоя klaxen има няколко акаунта, @ma3x_ip също е негов /*същия човек*/ акаунт.
 
iwanov каза:
@admin ясно
@SveXteZ линка който си го дал и тоя klaxen има няколко акаунта, @ma3x_ip също е негов /*същия човек*/ акаунт.

това не е вярно.
ma3x_ip не го знам какъв е ама не влизат дори с еднакви Ип-та.
ma3x_ip има реално и пише с него.
Има 550 мнения написани с Ип различно от klaxen.
 
@admin ,но има и доста мнения които са с други IP адреси. Просто трябва да се попрегледат нещата по обстойно и да се види.
 
iwanov каза:
@admin ,но има и доста мнения които са с други IP адреси. Просто трябва да се попрегледат нещата по обстойно и да се види.

Има други фактори.
Няма да ги коментираме.
Тези, които не спазват правилата няма да участват.
 
Е какво толкова :D :D :D
Остават все по-малко конкуренти - гледайте позитивно на нещата :D
 
federer_11 каза:
Забравил съм да пусна две-три статии в системата 8) сега ще ги пусна

Мале, хора... детинско е да се преписва.
Аз си мислех, че тук сме зрели хора, който няма да тръгнат да преписват.
Явно съм сбъркал. :roll:
 
Malfurion каза:
federer_11 каза:
Забравил съм да пусна две-три статии в системата 8) сега ще ги пусна

Мале, хора... детинско е да се преписва.
Аз си мислех, че тук сме зрели хора, който няма да тръгнат да преписват.
Явно съм сбъркал. :roll:
Жестоко се лъжеш. За 40% от форума се хващам на бас, че нямат 14...
 
Повечето редовни потребители ги познавам.
Повечето са пълнолетни но има и много ученици.
Под 14 са малко ама създават калабалък голям и дигат шум и пара и се забелязват.
 
Стига с тия години. Много добре знаече че нямат никакво значение. Има хора дето са на 25 и се държат като на 15 и обратното. :wink:
 
Съгласен съм с iwanov, макар да не може да се каже, че често пиша в форума, го навестявам от време на време и виждам доста хора които имат повече акъл от 10-години по-големи от тях. :)

Според мен всичко е въпрос на интелигентност :) Макар да не е точната дума, все пак е нужно да си поне малко по умен за да не падаш до такова унижение да те хванат, че си преписвал.

Играта е за да се играе за забавление, а не кой ще е по-добър. По-добре да си на последна позиция, но да знаеш, че всичко си го постигнал сам и да трупаш опит. Въпреки, че смятам доста неща в играта за некоректни спрямо останалите участници, не вдигам врява, а просто си имам едно на ум за този човек и в бъдеще знам що за човек е и как работи.

Много важно е да покажеш знания и умения сам, ако желаеш да си изградиш добра репутация, а за мен специално, аз реших да участвам заради 2 неща.

1-во, за да натрупам опит и да направя един разбор какви са ми знанията и уменията до момента;
2-ро за да опитам някой мои методи за сео при натиск от конкуренция.

Затова не се старайте да грабнете първата награда, а се опитайте да се забавлявате и това за мен е ключовият момент. Ако правиш нещо за забавление и с желание постигаш много повече отколкото ако го правиш по принуда.
 
Благодаря ти Virosss .
Споделям твоето мнение .
Жалко е да се играе само за победа.

Състезанието ни е вътрешно.
Победителите ще са едни от нас.
 
и аз мисля така, играя за кеф, разбира се искам да се видя сред първите в google, но не това е най-важното. Искам да се видя с какви знания съм като цяло, а 300 лв ще ги изпия за един ден :D шегичка
 
federer_11, че то 300лв за една маса, дори не се знае дали ще стигнат :) съгласен съм с това за проверката, но мисля, че от толкова много акаунти google вече започва да дава бан или там каквото е, защото моя домейн, вече не съществува въобще в google
 
embaka каза:
но мисля, че от толкова много акаунти google вече започва да дава бан или там каквото е, защото моя домейн, вече не съществува въобще в google

Не си бан.
Просто ново изскочили поддомейни подлежат на проверка и ги махат от резултатите.
Ще се върнеш пак в играта. Просто малко време изчакай.
 
Както каза @admin чакайте малко, работата с Google е бавна и се изисква време и много търпение. Та вие оня ден ги пуснахте тия сайтчета, незнам какво очаквате. :)
 

Горе