- Няколко потребители изгоряха
12
WT форуми -> Стари игри -> Няколко потребители изгоряха
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
admin
Активен
Активен

Support: 224
Bonus: 474
Мнение 05/08/2009 7:49 pm      Отговорете с цитат

Повечето редовни потребители ги познавам.
Повечето са пълнолетни но има и много ученици.
Под 14 са малко ама създават калабалък голям и дигат шум и пара и се забелязват.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
iwanov
Активен
Активен

Support: 192
Bonus: 337
Мнение 05/08/2009 8:05 pm      Отговорете с цитат

Стига с тия години. Много добре знаече че нямат никакво значение. Има хора дето са на 25 и се държат като на 15 и обратното. Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Virosss
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 05/08/2009 9:34 pm      Отговорете с цитат

Съгласен съм с iwanov, макар да не може да се каже, че често пиша в форума, го навестявам от време на време и виждам доста хора които имат повече акъл от 10-години по-големи от тях. Smile

Според мен всичко е въпрос на интелигентност Smile Макар да не е точната дума, все пак е нужно да си поне малко по умен за да не падаш до такова унижение да те хванат, че си преписвал.

Играта е за да се играе за забавление, а не кой ще е по-добър. По-добре да си на последна позиция, но да знаеш, че всичко си го постигнал сам и да трупаш опит. Въпреки, че смятам доста неща в играта за некоректни спрямо останалите участници, не вдигам врява, а просто си имам едно на ум за този човек и в бъдеще знам що за човек е и как работи.

Много важно е да покажеш знания и умения сам, ако желаеш да си изградиш добра репутация, а за мен специално, аз реших да участвам заради 2 неща.

1-во, за да натрупам опит и да направя един разбор какви са ми знанията и уменията до момента;
2-ро за да опитам някой мои методи за сео при натиск от конкуренция.

Затова не се старайте да грабнете първата награда, а се опитайте да се забавлявате и това за мен е ключовият момент. Ако правиш нещо за забавление и с желание постигаш много повече отколкото ако го правиш по принуда.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
admin
Активен
Активен

Мнение 05/08/2009 10:13 pm      Отговорете с цитат

Благодаря ти Virosss .
Споделям твоето мнение .
Жалко е да се играе само за победа.

Състезанието ни е вътрешно.
Победителите ще са едни от нас.
Върнете се в началото
federer_11
Активен
Активен

Support: 126
Bonus: 211
Мнение 06/08/2009 12:03 pm      Отговорете с цитат

и аз мисля така, играя за кеф, разбира се искам да се видя сред първите в google, но не това е най-важното. Искам да се видя с какви знания съм като цяло, а 300 лв ще ги изпия за един ден Very Happy шегичка
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
embaka
Активен
Активен

Support: 105
Bonus: 191
Мнение 06/08/2009 9:05 pm      Отговорете с цитат

federer_11, че то 300лв за една маса, дори не се знае дали ще стигнат Smile съгласен съм с това за проверката, но мисля, че от толкова много акаунти google вече започва да дава бан или там каквото е, защото моя домейн, вече не съществува въобще в google
Върнете се в началото
admin
Активен
Активен

Мнение 06/08/2009 9:15 pm      Отговорете с цитат

embaka написа:
но мисля, че от толкова много акаунти google вече започва да дава бан или там каквото е, защото моя домейн, вече не съществува въобще в google

Не си бан.
Просто ново изскочили поддомейни подлежат на проверка и ги махат от резултатите.
Ще се върнеш пак в играта. Просто малко време изчакай.
Върнете се в началото
iwanov
Активен
Активен

Support: 192
Bonus: 337
Мнение 06/08/2009 11:27 pm      Отговорете с цитат

Както каза @admin чакайте малко, работата с Google е бавна и се изисква време и много търпение. Та вие оня ден ги пуснахте тия сайтчета, незнам какво очаквате. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Стари игри Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
12
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети