Странен бъг

federer_11

Registered
Здравейте, имам странен бъг. Влизам си аз в сайта и какво виждам ,тръгва да ми изскача прозорец да си пиша името и паролата за cpanel-а, то добре да го напиша, ама този прозорец излезе 10 000 пъти подред. Добре, че има Task Manager :D Какъв може да е проблема? Главната директория не ми е защитена с htaccess... Не вярвам да е от вирус, но вие кажете. Ето линк:
federer11.seo-battle.com Моля не го приемайте за спам, ако е такъв - изтрийте линка, просто искам да знам дали при друг се появява това :?
 
Да и аз това забелязах като влезнах днес или вчера не помня точно кога в сайта ти :D
Цъкам 5-10 пъти отказ и спира да се появява.
Като дам рефреш или ида на друга страница пак същото :D
 
federer_11 каза:
Здравейте, имам странен бъг. Влизам си аз в сайта и какво виждам ,тръгва да ми изскача прозорец да си пиша името и паролата за cpanel-а, то добре да го напиша, ама този прозорец излезе 10 000 пъти подред. Добре, че има Task Manager :D Какъв може да е проблема? Главната директория не ми е защитена с htaccess... Не вярвам да е от вирус, но вие кажете. Ето линк:
federer11.seo-battle.com Моля не го приемайте за спам, ако е такъв - изтрийте линка, просто искам да знам дали при друг се появява това :?

Никой не ти е пипал акаунта.
Ако беше бан нямаше да имаш достъп.
провери аккво си правил и виж.
Ако не се оправиш ще се наложи аз да видя какво става но не мога сега да се занимавам.
 
май е било от awstats, алекс имаш една бира от мен, ама е далече кюстендил, май от там беше :wink:
 

Горе