MS Paint - нещо различно

kitchenbg

Registered
Тия дни се чудих какво да измисля и ето до какво стигнах
gallery1.jpg

gallery2.jpg

gallery3.jpg

gallery4.jpg

gallery5.jpg
 
сигурен съм че е с таблет, то с мишока толкоз яки не стават. абе колко струва един таблет
 
със мишока са правени :twisted: , а иначе нямам си и на идея колко ще струва един таблет
 
PoDMaTRiX каза:
По-големите са по-скъпи (то е логично), но пък те са хубавите.
ЛИНК
ъъъъъъ 1000 пари за таблет...мммалко ме съмнява да дам... много са скъпи бе...нема ли по евтини???
 
Офф//
Ето още 2, но като гледам са доста по-малки :roll:
http://www.plesio.bg/product.php?product_id=218219
http://www.plesio.bg/product.php?product_id=218224 [този като че ли повече ми харесва :roll: ]
 
SandPrince каза:
ъъъъъъ 1000 пари за таблет...мммалко ме съмнява да дам... много са скъпи бе...нема ли по евтини???

Има да, но са малки и боклуци. За да не ми е спам мнението ще кажа и нещо по темата: Браво, аз ако направя това ще трябва си бия с теслата по главата, защото аз просто толкова нерви нямам, а и не мога да боравя с мишка, е мога ама само да ходя по иконки и да мацам на PS :lol:
 
PoDMaTRiX каза:
SandPrince каза:
ъъъъъъ 1000 пари за таблет...мммалко ме съмнява да дам... много са скъпи бе...нема ли по евтини???

Има да, но са малки и боклуци. За да не ми е спам мнението ще кажа и нещо по темата: Браво, аз ако направя това ще трябва си бия с теслата по главата, защото аз просто толкова нерви нямам, а и не мога да боравя с мишка, е мога ама само да ходя по иконки и да мацам на PS :lol:

съгласен съм. и при мен търпението е дефицит и то доста а това с мишока да създадеш такова нещо си иска баааааая търпение . браво на kitchenbg
 
не, не, не.. от 5 минути се мъча да направя нещо.. нерви нямам, изтрих го.. :roll:
 
Аз харесвам истината и много ме кефи когато някой не се прави на гъзар и не гъбарка хората наоколо с лъжи. Харесва ми дори и да не е особено изпипано. Не знам дали съм прав но отговора ще покаже дали греша.
Сега искам пича дето е рисувал с Pain да ме светне как се вкарва подобна четка (brush) в Paint:
brush.jpg


Мнооого ще съм благодарен ако ме светне. Почвам даже да черпя от сега!
 
PhrozenCrew каза:
Аз харесвам истината и много ме кефи когато някой не се прави на гъзар и не гъбарка хората наоколо с лъжи. Харесва ми дори и да не е особено изпипано. Не знам дали съм прав но отговора ще покаже дали греша.
Сега искам пича дето е рисувал с Pain да ме светне как се вкарва подобна четка (brush) в Paint:
brush.jpg


Мнооого ще съм благодарен ако ме светне. Почвам даже да черпя от сега!
ще извиняваш за късния отогвор но бях нощна смяна на работа! значи като си отвориш Paint-a и си избереш четката (brush) има едно "квадратче" със възможните не знам как да ги нарека ....... опции за изрисуване, ето ти нещо което направих сега набързо ......... като се има предвид че снощи бях и на работа .........
naburzo.jpg

и не смятам че има място за излишни конфронтации :?

ето и още едно
naburzo1.jpg
 
Kitchen луд си :)
Много добре са се получи, добра фантазия ..
Имаш грешка в заглавието между другото, пише се различно
 

Горе