za flash

svet

Registered
ta izteglih si programata macromedia flash 8
и скоро ще си купя и книгата за флаш 8
трябва ли да имам познания по PHP,или какви познания трябва да имам,като за начало ще работя с готови темплеити,само ще си ги преработвам
а знае ли няккои саит с безплатни флаш темпл.осжен този www.freewebtempleits.com
mersi predvaritelno :wink:
 
за флаш не ти трябва нито пхп нито кои да е дръг програмен език ( освен можеби JavaScript но трябва доста да навлезиш в флаша че да го ползваш) трябва да спомена че флаша не е само рисуване и правене на филмчета към него върви и action script които предполагам ще го има в книжката която ще си купиш, аз ти препорачвам тази книжка
pic.gif
за сега е единствената на пазара за Флаш 8 всички други са за по стара версия.

за темплеитите просто може да напишеш в гугъл "free flash template"
 
mue пак мерси,че ми отговаряш
да точно тази книга съм си поръчала
а и как си с флаша?
 
action scrip мда има го като раздел в книжката
а толкова ли е сложно това :?:
 
svet каза:
mue пак мерси,че ми отговаряш
да точно тази книга съм си поръчала
а и как си с флаша?
аз с флаша съм зле нямам време да почна да го уча иначе мисля да си купя тази книжка която ти посочих самоче вмомента съм зле с парите а и уча други неща(усаваршенствам си фотошопа)
 
книгата струва по принцип 25 лв.но аз я поръчах в печатница блоид,там я продават за около 20
маи утре ще ми я донесат
 
на мен много ми харесват флаш саитове,направо гледам е така :shock: :shock: :shock:
добре де аз искам като за начало да поравям готови темплеити,предполагам че за това не се изисква кои знае колко навлизане в матерята
 
svet не пиши по 2-3 поста едно след друго, едитвай си старото :evil:
 
svet каза:
книгата струва по принцип 25 лв.но аз я поръчах в печатница блоид,там я продават за около 20
маи утре ще ми я донесат
успех с ученето
ако го понаучиш флаша ще станеш първич човек от форума който го умее :) зашото всички сме зле ( поне така си мисля до колкото познавам устаналите потребители)
 
Щом свети червено, както в момента не е включено, също ето му и номера 242552640

има го в профила му
 
Добре де. Имам почти всички тея книги и ... Каква е разликата дали ще дадеш 20 лв за книга или ще намериш материала някъде в интернет ? :)
 
our матеряла от цялата книга незная дали ще можеш да го намериш целия
не мисли че ние тука сме се залетяли да даваме по 20 или 30 лв.щото няма къде да ги дадем :(
 
незнам намен ми е по лесно от книга и хтмл , фотошопа , джаваскрипт, пхп всичко от книга сам чел и е по лесно за освояване поне според мен по удобно ми е само цсс-а сам го учил от сайт то сигорно затова и него знам добре. абе книгата си е книга и цините си заслужават ! знанието е безценно :)
 

Горе