FilesBg >>> :)

Maricha

Registered
Здр. момчета какво мислите за сайта
http://filesbg.com :)
и направих тракер само трябва дизаина да оправя да вкарам още няколко работи и става супер (ама това в последствие) :)
http://filesbg.com/torrents/
 
тоя чатбокс е много зле по добре го махни сложи нещо друго там и мп3 плеара също
 
flamplayerа е номер едно.
Защо не напишеш еди урок как се инсталира.
НА мен ще ми е интересно, защото ще ми спестиш много мъка да го инстална.
 
дам .... има още какво да се иска по дизайна , има не нужни неща които трябва да се махнат ,има и неща които трябва да се добавят :)
доста зор ще видиш :?:
 
admin каза:
flamplayerа е номер едно.
Защо не напишеш еди урок как се инсталира.
НА мен ще ми е интересно, защото ще ми спестиш много мъка да го инстална.

Това със flamplayera ви кажа е на далавера!Защотото можеш да сложиш 1000 MP3 Без да ви вземе никво място :wink:
 
Искам да благодаря на Admina,Mute,Player Z,staf и другите потребители,който ми помагат!! 10X Alll!!!Ако искате нещо (и ако мога да помогна) кажете :?: :?: :?: :?: :?: :?:

10x!!!
 
Има добър замисъл сайта, но не е това което би могъл да бъде. Виждам че имаш идеи. Сложил си прекалено много излишни неща! Едното е mp3 плейъра както каза и Mute. Махни го, защото само докато ми зареждаше страницата минаха 5-6 минутки. За един сайт е важното да се зарежда бързо, дизайна да е приятен и да е с лесна навигация! При теб логото (това най-отгоре, над навигационната лента) е огромно! Предлагам ти да го оправиш...Вместо chatbox-а си сложи едно java чатче, което да си зарежда на отделна страница, а не на индекса. Надписа "Регистрирай се!!!" Не знам...по-добре му махни излишните удивителни :lol:
Нямах нервите да разгледам цялото сайтче, а това си е направо минус. Направи си сам изводите...

Нищо лично - това е само мнение, нямам нищо против теб или сайтчето.
 
Е за mp3 плейъра дали не може да се извиква с нов прозорец или едно поп-ъпче :shock:
Защото наистина зареда бавно :?
Иначе е яко :?:
И на мене не ми харесват цветовете,щото са някак си много мрачни :?
 
сайтчето ме кефи :) ама не смяташ ли,че новините,темите във форума и т.н. трябва да са на по преден план отколкото да ти е толкова голяма чат кутията :)
 

Горе