- Проблемен потребител( не спазва правилата ) - Federer_11
WT форуми -> Стари игри -> Проблемен потребител( не спазва правилата ) - Federer_11
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
Virosss
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 17/09/2009 3:47 am     Проблемен потребител( не спазва правилата ) - Federer_11 Отговорете с цитат

Това е по-скоро съобщение до администратора, да предприеме някакви мерки, понеже вече ми писна от глупости.

Въпросният потребител, не престана да ми флуди блога и да спами там с линкове към сайта си.

Поствам доказателство:
Проблемен потребител( не спазва пра
Предупредих го няколко пъти, да престане и, че ще го репортна накрая, но явно му е дебела главата.

Според мен това нарушава правилата на играта и трябва да бъде дисквалифициран, понеже много добре знае, че е забранено да има връзки между играчите и въпреки това поства такива и отделно ми писна само да преглеждам коментари от него с цел спам.

Както знаете заради този потребител още в началото взеха повечето блогъри да гледат негативно на самата игра и по-точно заради очевадният спам с който тероризираше всички и смятам, че трябва най-накрая да му се даде заслуженото и да разбере, че понякога трябва да се играе по-честно!

Предполагам и други от играчите са се опарили от неговите глупости, ако има такива моля да споделят и те оплакванията си към играча в тази тема.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
deam0n
Tourist Defender

Support: 198
Bonus: 949
Мнение 17/09/2009 7:46 am      Отговорете с цитат

То и да му се публикува коментара нали знаеш че има norefferer и няма как да се опарят. Иначе го банни от сайта ти и готово Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SandPrince
Warrior within

Support: 158
Bonus: 1654
Мнение 17/09/2009 7:56 am      Отговорете с цитат

бих те посъветвал да го баннеш както каза колегата и да направиш линковете в коментарите ти да са nofollow
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Virosss
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 17/09/2009 4:46 pm      Отговорете с цитат

Това е много лесно, вече е в спам листа, но ми писна от наглоста на това детенце.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Стари игри Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети