игра на филми

mute

Registered
незнам дали трябва да пусна тази тема но тази игра много ми харесва и я предлагам ( ако админ-а нея одубрява моля да я изтрие )
Ето и правелата:
- поставя се снимка от филм а останалите трябва да го познаем
- които познае филма слага следващата картинка от филм ако несе познае до 24 часа админа или някои друг слага нова картинка

да играим понеже аз слагам поста аз ще сложа и парвата загадка:
bscap000.jpg
 
Видях ти някои снимки от галерията ти и се спрях на тази
mute2.JPG

Това нещо като скин на компютър ли е ?Ако е нещо такова кажи откъде да си сваля такова нещо и как да го сложа да бачка ....?плс!
 
da ti kaja 4e neti trqbva mnogo ti "spicha" komputara inache se pravi s nqkolko programi ,ednata smenq ikonite ,drugata samiq skin na windowsa i o6te edna imashe nesi spomnqm za kakvo beshe , dalga i shiroka .
ne ti go preporachvam tova ako vse pak iskash da go probvash kato si opraq moq komputar shteri kacha programite na sarvera i shteti pisha kak da si go napravish
 
да вече съм готов програмите които ще ти трябват са windowblinds4_public.exe , Rainlendar 0.21.2.exe , iconpackager_public.exе
изтеглги от тука http://100.maxcom-bg.com/skins/
инсталираи windowblinds4_public след това от менюто избираш my skins там в горе дясно има instal skin from disk там си избираш скина от компютара в моя случаи е copper_deckblinds.zip (сложил съм го при програмите) след това Apply this skin now и скина на компутара ти е сменен :).
Втората програма iconpackager_public ислед инсталирането ще ви излезе меню с много икони аз си избирам copper_deck за да ми е еднакво с скина.
Rainlendar 0.21.2 инсталираш я и даваш на skin от менют след това избираш фаила си от компутара copper_deckrail.zip
горе долу това е немога да ти обясня по подробно защото неискам да си ги инсталирам много ми спичат пц-то мисля че ще справиш и сам не е изобщо трудно :)
 
mute този знак не е ли прекалено голям за банер.
Мислех за подпис да е нещо малко.
Поне 10 пъти по малко и семпло.
Ама не мога да го направя.
 
днеска нямаше какво да правя и експерементирах с фотошопа напрвих го голям за да се вижда от далече ;)
 
mute каза:
днеска нямаше какво да правя и експерементирах с фотошопа напрвих го голям за да се вижда от далече ;)
То хубаво ама на три думи пост - пляс някакво огромно каре.
После някой ти отговаря и ти му отговаряш пак с три думи и
пляс същото огромно каре.
Ако е само един пост разбирам ама престависи как ще изглежда
този форум или който и да е ако почнем да си го слагаме
за подпис. :)
Виж вече този пост на какво е заприличал. :)
Дай да го направиме по малко, че ще ни намразят навсякъде.
Аз вече почнах да се плаша.
 
mute каза:
пправ си ще го смаля утре :) ето сега пиша 5 думи и ...

Направете нещо малко и финно.
Да не дразни очите.
Може само WT да пише пак по добре.
 
mute каза:
да вече съм готов програмите които ще ти трябват са windowblinds4_public.exe , Rainlendar 0.21.2.exe , iconpackager_public.exе
изтеглги от тука http://100.maxcom-bg.com/skins/
инсталираи windowblinds4_public след това от менюто избираш my skins там в горе дясно има instal skin from disk там си избираш скина от компютара в моя случаи е copper_deckblinds.zip (сложил съм го при програмите) след това Apply this skin now и скина на компутара ти е сменен :).
Втората програма iconpackager_public ислед инсталирането ще ви излезе меню с много икони аз си избирам copper_deck за да ми е еднакво с скина.
Rainlendar 0.21.2 инсталираш я и даваш на skin от менют след това избираш фаила си от компутара copper_deckrail.zip
горе долу това е немога да ти обясня по подробно защото неискам да си ги инсталирам много ми спичат пц-то мисля че ще справиш и сам не е изобщо трудно :)
Добре ,а откъде мога да си сваля други скинове ?
 
влизаш в гоогъл и търсиш windows blinds понеже неси спомням от кои саит съм ги свалял тези :(
ето това намерих аз http://www.wincustomize.com/Skins.aspx?LibID=1
 

Горе