- Пари от сайт
12
WT форуми -> Пари от интернет -> Пари от сайт
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
admin
Активен
Активен

Support: 224
Bonus: 474
Мнение 15/11/2009 12:01 pm     Пари от сайт Отговорете с цитат

Моля в тази тема пишете как печелите от сайтовете си.
Рекламирате ли?
Услуги ли предлагате чрез сайта си?
Как и за какво плащат потребителите ви?

Всичко свързано с директна печалба от реклама , чрез услуги предлагани от сайта или от рекламиране на дейност във ваши или чужди сайтове и реализиране на по-големи печалби.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stoqnski
Активен
Активен

Support: 122
Bonus: 464
Мнение 15/11/2009 12:27 pm      Отговорете с цитат

Взимам пари от Wisdom.bg за SMS услуги . Някои потребители на сайта ми пращат дарение на сайта СМС на стойност 2,40лв. , от които дефакто взимам към 1лв. , но примерно за 1 месеца 30човека да пратят това са си 30лв. . Не казвам , че услугата им е най-добрата , но ми върши работа в тази сфера .

Другия начин от който печеля са рекламите . Слагам реклами от Google Adsense , Easytrader.bg или пък някой ми плаща да му сложа реклама на сайта му .

И така по 100-150лв. ги удрям на месец , но печалбата не е постоянна . В смисъл взимал съм по 50лв. , друг месец по 80лв. - различно , но напоследък расте печалбата .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
rombeca
Редовен
Редовен

Support: 62
Bonus: 103
Мнение 15/11/2009 12:56 pm      Отговорете с цитат

1. AdSence - сигурно , гарантирано, коректно (ако и ти си коректен с тях).
2.Направих онлайн магазин на една фирма и го поддържам срещу процент от оборота. Да допълня - не е майтап работа това, трябва всичко да е точно.Легална регистрирана фирма, предмет на дейност, фактури , данъци и т.н. Не си струва да хвърлиш една камара труд и да те закрият, ако решат.
3. Имам още няколко идеи, ама няма да ги споделям засега.

Общо взето като странична работа бива. Човек не може да се изхранва с това , освен ако не е много напред с материала, или има зверски късмет.
Върнете се в началото
svilkaa
Активен
Активен

Support: 260
Bonus: 1668
Мнение 15/11/2009 1:06 pm      Отговорете с цитат

Как печеля от блога си?
Главно от реклама. "По-вървежни" са текстовите линкове.

В последно време ми отправиха няколко въпроса за платени статии, но все още не съм взел решение дали да пусна и този вид реклама.

Също така имаше един период в който пуснах опция за дарения, но беше за малко (9 - 10 дена).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
rlzche
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 15/11/2009 1:09 pm      Отговорете с цитат

stoqnski написа:
Взимам пари от Wisdom.bg за SMS услуги . Някои потребители на сайта ми пращат дарение на сайта СМС на стойност 2,40лв. , от които дефакто взимам към 1лв. , но примерно за 1 месеца 30човека да пратят това са си 30лв. . Не казвам , че услугата им е най-добрата , но ми върши работа в тази сфера .

Другия начин от който печеля са рекламите . Слагам реклами от Google Adsense , Easytrader.bg или пък някой ми плаща да му сложа реклама на сайта му .

И така по 100-150лв. ги удрям на месец , но печалбата не е постоянна . В смисъл взимал съм по 50лв. , друг месец по 80лв. - различно , но напоследък расте печалбата .

Може ли точно да кажеш как се печели с Google Adsense , Easytrader.bg къде слагаш рекламите и как
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoqnski
Активен
Активен

Support: 122
Bonus: 464
Мнение 15/11/2009 1:30 pm      Отговорете с цитат

В сайтовете им всичко е обяснено подробно ... :

http://stat.easytrader.bg/v2/affiliates.php
https://www.google.com/adsense/login/bg/?hl=bg
Върнете се в началото
teroristd
Редовен
Редовен

Support: 80
Bonus: 172
Мнение 12/05/2010 9:06 am      Отговорете с цитат

stoqnski моля те обясни малко по подробно разгледах сайтовете но слабо е обяснено къде ще се превеждат парите например или как да сложа реклама на EasyTrader
Върнете се в началото
go6o78
Нов
Нов

Support: 2
Bonus: 4
Мнение 12/05/2010 9:59 am      Отговорете с цитат

изитата май вече не приемат нови издатели
сега са easyads.bg
Върнете се в началото
matevone
Нов
Нов

Мнение 21/12/2010 11:10 pm      Отговорете с цитат

@teroristd И в двата варианта сам решаваш къде да сложиш рекламите. Изитрйдър така и не ги направих 100те лева за да ми платят обърнах си ги в реклама от изиадс. Гугъл чрез чек или през Уестърн Юниън - препоръчвам вторият вариан.

Относно това къде да сложиш рекламата по принцип зависи от структурата на сайта ти, но простата логика казв2а че ние четем отляво надясно, което ще рече , че карета отляво са по кикаеми. Но пак казва всичко зависи от това как е изграден сайта. Номера е да направиш линковете да изглеждат като част от самият сайт за да предизвикаш потребителя да ги натиска.

аз лично съм си кръстил карето "Related links" - Нито лъжа потребителя, нито Гугъл защото наистина адсенс показва свързани линкове.
Върнете се в началото
webdeveloper
Редовен
Редовен

Support: 15
Bonus: 28
Мнение 28/02/2011 12:57 pm      Отговорете с цитат

Реклама чрез SMS. От adsense се отказах, защото ми бави излишно сайта, а и я хвана 2 клика на ден я не....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stiiw
Нов
Нов

Мнение 04/02/2012 10:09 pm      Отговорете с цитат

СТИГНАХ ДО ПОСЛЕДНАТА СТЪПКА ,
НЯМАХ ГРЕшКИ И НЕ МОЖАХ ДА ИЗПРАТЯ молбата си ДО АдСенсе

някои знае ли защо ?

при вас пишеше ли че молбата е изпратена успешно ?
Върнете се в началото
crazzybg
Турист
Турист

Support: 2
Bonus: 4
Мнение 17/05/2012 8:38 pm     грр Отговорете с цитат

комбинация с голям сайт да речем за музика или снимки може и дори по доходно идва да се направи ТОП500 примерно сайт за игри да се сложи система за СМС и дебитни карти и сте бомба ако е регнат в някой домейн и не го подържате от домашни условия може да добавите вътре банери чрез които още ще ви се наливат пари от 3 то лице. или сами да си изградите банер система с ротация

за мене това е най-мазната комбинация Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Пари от интернет Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
12
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети