- От къде да взема евтин телефон?
12
WT форуми -> Дъра-бъра -> От къде да взема евтин телефон?
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
vinsbg
Редовен
Редовен

Support: 50
Bonus: 86
Мнение 01/12/2009 3:22 pm      Отговорете с цитат

Имам позната купила си телефон от Гет.бг и е супер доволна.Вече почти втора година е с него и няма никакви проблеми.Куриера дойде на точно определеното място в точния момент..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
VeryNoble
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 11/07/2016 10:23 pm      Отговорете с цитат

djman написа:
От mobilebulgaria съм взимал поне 5 телефона.
Съвети и лични опити:
Избягвай фирмата ELIT MOBIL !!! Гаранцията е невалидна, даже не знам да ли телефона е нов изобщо...
Но пък EUROTEL са перфектни!
Като цяло - ако ще купуваш само телефон без аб. програма - от интернет е най добре.

Потвърждавам!

Нямам думи, с които да опиша възмущението си от тази "фирмичка Елит Мобил Варна (Elit Mobil Varna). Обикновено собствениците на малките бизнеси се грижат да поддържат невероятно висока репутация за да могат да се издигнат сред огромната конкуренция. Някои дребни душици обаче си мислят, че все още живеем в 90-те. Свързах се с тях за iPhone защото предлагаха най-ниската цена в интернет. Потвърдиха ми по мейл и по телефон, че апаратът е нов и го имат наличен. Оказа се Refurbished (Pre-owned). Още като видях кутията с надпис Pre-owned ми стана ясно. Питах ги защо ме излъгаха, че е нов и неразпечатван? Твърдяха, че е нов. Телефонът имаше два стикера отгоре (прозрачни) а под стикерите ясно личаха драскотини и мазни отпечатъци. Ръцете им трепереха и нямаха търпение да напишат гаранцията. Не платих и си тръгнах разочарован. Преди да тръгна един от служителите направи най-непрофесионалния и нагъл коментар, който съм чувал през живота си - "Еее вие какво искате, стар модел е, няма да намерите нов". Ако искате да се опарите, купете си от тези класни мошеници!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
res5ect
Нов
Нов

Мнение 18/07/2016 4:50 pm      Отговорете с цитат

Купих си улефон пауър за 140 долара от китай,

6000 мили ампер часа
8 ядра
страшен Smile
Върнете се в началото
simonapetrova
Нов
Нов

Мнение 21/11/2016 7:53 pm      Отговорете с цитат

Аз си купих телефон от https://ardes.bg/smartfoni/smartfoni . Спрях се на Samsung Galaxy S7 и съм много доволна от избора, както и от сайта, от който го закупих, защото там го намерих на най-изгодна цена.
Върнете се в началото
lubosimeonov
Нов
Нов

Мнение 27/11/2016 4:11 pm      Отговорете с цитат

Наистина изборът е доста добър. И на мен много ми харесва този модел.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Дъра-бъра Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
12
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети