От къде да взема евтин телефон?

Admin

Registered
Гледам по online магазините има с по 20% - 30% по евтини цени от на
германос или други магазини.
Защо така? Някой купувал ли е от гет.бг или някакви други online магазини
и има ли проблеми с тях?
 
Не се бой. Коректни са. Поне този който си посочил в поста си!
Пазарувал съм от тях. Има мноог икономически фактори, които обесняват това намаление. Няма да пиша фермани, но отстъпките са и част от рекламата. Т.е. предпочитат да намаляват цените и така си правят качествена реклама ;) Т.е. отстъпките им се водят като разход за реклама. Това най-вече. имам приятел с такъв магазин, та затова съм запознат. Не го говоря на изуст.

Има и др. неща но няма да пиша романи.
Лично аз многократно съм пазарувал от такива магазини.
Стига да работят с по-извесните разплащателни системи, значи няма да имаш проблем. и случайно ако забравят си изисквай документацията в изряден ред ;)
 
Аз живееш в София обиколи разни сервизи и магазини за втора употреба.
Преди време имаше едно съвсем малко магазинче за телефони в подлеза на университета... И съм виждал буквално в такива магизини как някое гардеробче си продава чисто новия модел телефон и ходи до близкия Mtel магазин примерно да си вземе последния последн модел телефон... и на практика си взимаш чисто ново телефонче с голяма отстъпка. Обаче бъди предпазлив и не рискувай да взимаш телефони които са издрани, с неработещи копчета и тн. и винаги искай да пробваш телефона със SIM карта.. щото веднъж ме бяха прецакали така.. дадоха ми телефон който не работи с Mtel.. и се набутах бая.
Иначе има места из софия за които могат много евтино да ти дадат чисто нови телефони (всякакви) ма са.. сещаш се надявам се :)
 
аз моя телефон си го взех от интернет магазин - всичко си е наред.
То напоследък предимно от нета пазарувам де...

За гет.бг специално лоша дума не съм чел. 911.бг също са коректни до колкото знам
 
Може да е "промоция" , но зависи какво точно продават и качеството.
Аз много пазарувам от такива места и съм срещал най различни уловки.
Преди време ми се наложи да купя няколко лаптопа за едни колеги намерих хубава обява от сайт с голям авторитет, всичко е тип топ и поръчваме. Приемат поръчката и на другият ден ми се обаждат с извинение , че дадената стока е с дефект батерията е повредена и ми предлагат алтернативни варианти , спираме се на един и казват , че цената скача с еди си колко , а цената е завишена , ествствено отказахме.
Друг път ми се е случвало вече стоката е пред врата ми и само трябва да разпиша договора-гаранция и какво пишеше за тези пари съм получил еди си каква част от продукта и тя е в гаранция , а другата не , за да получа останалата част трябва да доплатя. Също са ми правили опити да надвишат доставната цена , като самият артикул е обиколил цялата страна и тази обиколка се заплаща.
И много много други измами са пробвали в сайтове с голям авторитет.
За това при всеки опит за такова нещо подобно, подавам жалба тук http://www.kzp.bg , има голям ефект.
Но аз си продължавам да пазарувам така, защото ми е по удобно.
Просто трябва да сте по наблюдателни какво за еди си какво ви доставят.
 
Чисто нов телефон искам за подарък. Не ми трябва втора ръка.
Избрал съм модел но гледам, че в интернет магазините е много по-евтино от тези ан глобул, 2be или германос.

За това питам да не са нещо куци телефоните или де да знам.
Досега винаги съм си купувал от МТЕЛ но сега точно този модел го няма там.
 
admin каза:
Чисто нов телефон искам за подарък. Не ми трябва втора ръка.
Избрал съм модел но гледам, че в интернет магазините е много по-евтино от тези ан глобул, 2be или германос.

За това питам да не са нещо куци телефоните или де да знам.
Досега винаги съм си купувал от МТЕЛ но сега точно този модел го няма там.

Просто Мтел, Глобул, Вивател си слагат надценка заради това..и ако те набутат и с някой абонаментен план телефона ти излиза 2-йно по скъп.
Аз за това и не купувам никва техника от тях, щото коолкото и пъти да им кажеш "не искам договор" те пак си го правят така че да плащаш неква такса всеки месец.

А от М-жица съм най недоволен. Чакам с нетърпение да ми свърши договора към тях и да им бия шута.

В повечето интернте магазини няма нищо нередно.
 
SandPrince каза:
admin каза:
Чисто нов телефон искам за подарък. Не ми трябва втора ръка.
Избрал съм модел но гледам, че в интернет магазините е много по-евтино от тези ан глобул, 2be или германос.

За това питам да не са нещо куци телефоните или де да знам.
Досега винаги съм си купувал от МТЕЛ но сега точно този модел го няма там.

Просто Мтел, Глобул, Вивател си слагат надценка заради това..и ако те набутат и с някой абонаментен план телефона ти излиза 2-йно по скъп.
Аз за това и не купувам никва техника от тях, щото коолкото и пъти да им кажеш "не искам договор" те пак си го правят така че да плащаш неква такса всеки месец.

А от М-жица съм най недоволен. Чакам с нетърпение да ми свърши договора към тях и да им бия шута.

В повечето интернте магазини няма нищо нередно.

И аз чаках глобул да им бия шута ама те не та не. Една скапана процедура по закриване. Точно на деня пък да се обадиш, пък ЕГН, номер на карта, па ти дават код, пък титуляра трябва да се обади, пък после се ходи до магазин...
 
От mobilebulgaria съм взимал поне 5 телефона.
Съвети и лични опити:
Избягвай фирмата ELIT MOBIL !!! Гаранцията е невалидна, даже не знам да ли телефона е нов изобщо...
Но пък EUROTEL са перфектни!
Като цяло - ако ще купуваш само телефон без аб. програма - от интернет е най добре.
 
StormBreaker каза:
SandPrince каза:
admin каза:
Чисто нов телефон искам за подарък. Не ми трябва втора ръка.
Избрал съм модел но гледам, че в интернет магазините е много по-евтино от тези ан глобул, 2be или германос.

За това питам да не са нещо куци телефоните или де да знам.
Досега винаги съм си купувал от МТЕЛ но сега точно този модел го няма там.

Просто Мтел, Глобул, Вивател си слагат надценка заради това..и ако те набутат и с някой абонаментен план телефона ти излиза 2-йно по скъп.
Аз за това и не купувам никва техника от тях, щото коолкото и пъти да им кажеш "не искам договор" те пак си го правят така че да плащаш неква такса всеки месец.

А от М-жица съм най недоволен. Чакам с нетърпение да ми свърши договора към тях и да им бия шута.

В повечето интернте магазини няма нищо нередно.

И аз чаках глобул да им бия шута ама те не та не. Една скапана процедура по закриване. Точно на деня пък да се обадиш, пък ЕГН, номер на карта, па ти дават код, пък титуляра трябва да се обади, пък после се ходи до магазин...

Знаеш ли кога ще им дам ЕГН-то си?? Точно никога!
Освен полицейски орган или подобен, друг неможе да изисква таквиа данни.
Това е по закон.
 
SandPrince каза:
Знаеш ли кога ще им дам ЕГН-то си?? Точно никога!
Освен полицейски орган или подобен, друг неможе да изисква таквиа данни.
Това е по закон.

А как ще обясниш че според закона те могат да притежават информация за теб включително ЕГН-то ти?

В случая те са му искали ЕГН-то за да потвърдят че той е собственика на сметката която иска да закрие.
 
Имам позната купила си телефон от Гет.бг и е супер доволна.Вече почти втора година е с него и няма никакви проблеми.Куриера дойде на точно определеното място в точния момент..
 
djman каза:
От mobilebulgaria съм взимал поне 5 телефона.
Съвети и лични опити:
Избягвай фирмата ELIT MOBIL !!! Гаранцията е невалидна, даже не знам да ли телефона е нов изобщо...
Но пък EUROTEL са перфектни!
Като цяло - ако ще купуваш само телефон без аб. програма - от интернет е най добре.

Потвърждавам!

Нямам думи, с които да опиша възмущението си от тази "фирмичка Елит Мобил Варна (Elit Mobil Varna). Обикновено собствениците на малките бизнеси се грижат да поддържат невероятно висока репутация за да могат да се издигнат сред огромната конкуренция. Някои дребни душици обаче си мислят, че все още живеем в 90-те. Свързах се с тях за iPhone защото предлагаха най-ниската цена в интернет. Потвърдиха ми по мейл и по телефон, че апаратът е нов и го имат наличен. Оказа се Refurbished (Pre-owned). Още като видях кутията с надпис Pre-owned ми стана ясно. Питах ги защо ме излъгаха, че е нов и неразпечатван? Твърдяха, че е нов. Телефонът имаше два стикера отгоре (прозрачни) а под стикерите ясно личаха драскотини и мазни отпечатъци. Ръцете им трепереха и нямаха търпение да напишат гаранцията. Не платих и си тръгнах разочарован. Преди да тръгна един от служителите направи най-непрофесионалния и нагъл коментар, който съм чувал през живота си - "Еее вие какво искате, стар модел е, няма да намерите нов". Ако искате да се опарите, купете си от тези класни мошеници!
 
Аз си купих телефон от https://ardes.bg/smartfoni/smartfoni . Спрях се на Samsung Galaxy S7 и съм много доволна от избора, както и от сайта, от който го закупих, защото там го намерих на най-изгодна цена.
 

Горе