Не можете ли да...

A

Anonymous

Guest
Здравейте не е ли възможно на този форум който разпространявате безплатно което е доста хубаво, да сложите

web-tourist.net --->>>Този линк към вашата страница.
Powered by txtForum 0.7.6
Page generating time: 0.049 sec
Да се стартира в нов прозорец _blank смятам че така ще е по удобно за хората които го използват (т.е. аз). :)
 
Могат ли да се сменят цветовите характеристики на форума или трябва да се ползва така както е даден?
 
Кирил Иванов каза:
Могат ли да се сменят цветовите характеристики на форума или трябва да се ползва така както е даден?

Има няколко темплейта които могат да се сменят...
Но дотам.
За разлика от webagent-a (където има пълен контрол над дизайна)
във форумите има възможност само за смяна на темплейта :( .
 
Еми да,ама не е чак толкова зле,щото можеш да си редктираш дадения темплейт :wink:
Е малко по-сложно е,ама все пак по-сложното е по-добро 8)
 
http://www.web-tourist.net/login/login/view.php?st=431
:wink:
нещо като брояч.Даже не нещо ами то си е брояч.
 
NetCutter каза:
Еми да,ама не е чак толкова зле,щото можеш да си редктираш дадения темплейт :wink:
Е малко по-сложно е,ама все пак по-сложното е по-добро 8)

Не можеш ( за жалост).
Само може да си избереш от 4 темплейта.
Но това не е като да си имаш пълен достъп до css файла (както е при webagent-a)
 
Благодаря ви за разясненията, ще се задоволя с каквото има, все пак вече изпълнихте една моя молба :)
Достатъчно за сега.
М/у другото вижте това саитче и се чустваите свободни да изказвате мнения, критики и препоръки. www.FFGames.hit.bg
 
Аз си мисля че можеш да си свалиш кода на темплейта на компа и да си го украсяваш и допълваш :wink:
Тъй че може да се редактира дадения темплейт,ама става както вече казах,малко по-дълго и е малко по-сложничко :wink:
 
ами доста ми хареса брао за което :?:
тък като каза за критиките може би са малко , но да ги кажа:
1) мястото с времето , и балутата има някакъв проблем под FireFox незнам може и при IE да е така.
2) всъщност неразбрах с какво се връзват това време и валута със съдаржанието на сайта.
3) да оправиш 2-3 линка , че им е зададен hover , самите линкове са по дефулт : под "Гласувай" и др.
иначе всичко е ОК.Незнам дали не е темплейт , но и да е нали са за това :)
 
Ъ!?Къде я видя тая валута,че аз нещо немога да я мерна :shock:
btw и часовника не го мяркам :shock:
 
NetCutter каза:
Ъ!?Къде я видя тая валута,че аз нещо немога да я мерна :shock:
btw и часовника не го мяркам :shock:
е как бе това от ляво какво е ?
бтв за часовник не съм споменавал :shock:
 
ако си с ФФ няма да видиш валитата я :) тя несе вижда трябва да си с ИЕ
 
Ами сайта не е темплейт както мислите правил съм си го сам в смисъл дизайна ако може да се нарече така, време и валута вече няма преди се виждаше лошо меко казано под ФФ но сега съм го позакърпил.
В момента съм му изготвил нова визия на фото шоп и ще я пускам скоро до месец според зависи от някой неща.
 

Горе