- нова джитка
1234567
WT форуми -> Игри и конкурси -> нова джитка
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
bubust
Потребител
Потребител

Support: 60
Bonus: 432
Мнение 28/03/2010 11:58 am     нова джитка Отговорете с цитат

Скоро няма ли да има нова джитка?

Залежахме се. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
eros
Потребител
Потребител

Support: 5
Bonus: 8
Мнение 30/03/2010 7:31 am      Отговорете с цитат

Idea
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SandPrince
Warrior within

Support: 158
Bonus: 1654
Мнение 31/03/2010 11:00 pm      Отговорете с цитат

Няма да е лошо няква нова игричка да спретнем.
Даже и без награди да е, ще бъде забавно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
admin
Активен
Активен

Support: 224
Bonus: 474
Мнение 01/04/2010 12:18 am      Отговорете с цитат

Дайте предложения и ще намеря пари.
Просто не се сещам за каква игра.
Раздадох поддомейни на туриста ама не се развиват.
Може нещо в тази насока да се измисли.
Върнете се в началото
ArchangelS
Редовен
Редовен

Support: 41
Bonus: 184
Мнение 01/04/2010 7:13 am      Отговорете с цитат

admin написа:
Дайте предложения и ще намеря пари.
Просто не се сещам за каква игра.
Раздадох поддомейни на туриста ама не се развиват.
Може нещо в тази насока да се измисли.

Еми, може да е като старата игра, пак за СЕО, но да е с друга ключова дума ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SandPrince
Warrior within

Мнение 01/04/2010 8:28 am      Отговорете с цитат

Ето едно предложение.

Всеки записал се потренител за играта, ще има възможност да направи по един или 3, 5...зависи каква бройка ще се определи, но не повече от нея, урок/уроци.
Като тези уроци ще са с по-големи възможности от тези до сега - примерно: различен тайтъл да им се зададе, ключови думи, описания и т.н.
След това потребителя трябва да популяризира тези уроци - демек тука опираме до сео умения, но да се приложат върху уроците които си създал.

Накрая след определено време през което ще се играе тая игра, на финала админа засича чрез специално напиано приложение от него, чи потребителски профил е бил посещаван най-много и така се определя победителя.

На прима-виста това измъдрих Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
NewGuy
Активен
Активен

Support: 106
Bonus: 210
Мнение 01/04/2010 9:45 am      Отговорете с цитат

Според мен трябва да е различно от създаването на уроци. Все пак последната игра беше на подобна тематика.

Sand тези title и keywords на сайта на туриста ли трябва да се сменят? Ако е така не вярвам админа да е съгласен както и аз.

Вероятно интереса към още 1 SEO игра е големите награди от първата. Very Happy

Аз предлагам нещо, което не е правено до сега. Правен е модул интегриран с туриста (системата за тестове), SEO игра, новинарски сайт, видео уроци и какво ли още не.

Нямам точно предложение но може нещо от сорта на фен сайт на някоя актуална тема/и използвайки домейните от туриста. Идея за сайт с някакво бъдеще. Нека си спомним и началото на muzi4ka.com, който бе създаден именно за играта на туриста. Може да измислим нещо подобно. Тогава играта беше доста интересна но мисля, че не бяха достатъчно потребителите, които участваха. Сега мисля, че посещенията са се покачили и интереса за подобна игра ще е по-голям. Играта може да е за най-бързо развиващ се сайт, най-много функционален, най-красив абе общо взето може да се направят няколко различни категории, в които могат да бъдат определени няколко победителя. Например имаш сайт с хубав дизайн но куц от страна на функционалност заслужаващ да спечели така шанса ще е доста по-голям.

Давайте още идеи искаме игра пък идеи няма. Wink
Върнете се в началото
SandPrince
Warrior within

Мнение 01/04/2010 10:41 am      Отговорете с цитат

NewGuy написа:
Според мен трябва да е различно от създаването на уроци. Все пак последната игра беше на подобна тематика.

Sand тези title и keywords на сайта на туриста ли трябва да се сменят? Ако е така не вярвам админа да е съгласен както и аз.

Вероятно интереса към още 1 SEO игра е големите награди от първата. Very Happy

Аз предлагам нещо, което не е правено до сега. Правен е модул интегриран с туриста (системата за тестове), SEO игра, новинарски сайт, видео уроци и какво ли още не.

Нямам точно предложение но може нещо от сорта на фен сайт на някоя актуална тема/и използвайки домейните от туриста. Идея за сайт с някакво бъдеще. Нека си спомним и началото на muzi4ka.com, който бе създаден именно за играта на туриста. Може да измислим нещо подобно. Тогава играта беше доста интересна но мисля, че не бяха достатъчно потребителите, които участваха. Сега мисля, че посещенията са се покачили и интереса за подобна игра ще е по-голям. Играта може да е за най-бързо развиващ се сайт, най-много функционален, най-красив абе общо взето може да се направят няколко различни категории, в които могат да бъдат определени няколко победителя. Например имаш сайт с хубав дизайн но куц от страна на функционалност заслужаващ да спечели така шанса ще е доста по-голям.

Давайте още идеи искаме игра пък идеи няма. Wink

Да ся като се замислих и аз не них позволил да ми вписват некви тайтъли и ключови думи в сайта.
Мисля че сме правили нещо такова каквото предлагаш...
Върнете се в началото
SveXteZ
Редовен
Редовен

Support: 68
Bonus: 116
Мнение 01/04/2010 11:28 am      Отговорете с цитат

@sand доколкото схванах твоето предложение ми се струва още едно нещо да е нередно. Когато някой направи тези уроци и иска да ги разпространи просто няма да е много лесно. Ако направи урок за смяна на title на страниците то тогава ще е малко трудно да го разпространи ако вече има друг такъв урок в интернет или ако повече хора вече знаят как става.
@NewGuy
Идеята е добра само че нека този път да не е дизайнер + програмист и то на случаен принцип ами които с когото иска и да може да са повече от 2 човека ...
Върнете се в началото
SandPrince
Warrior within

Мнение 01/04/2010 12:07 pm      Отговорете с цитат

SveXteZ написа:
@sand доколкото схванах твоето предложение ми се струва още едно нещо да е нередно. Когато някой направи тези уроци и иска да ги разпространи просто няма да е много лесно. Ако направи урок за смяна на title на страниците то тогава ще е малко трудно да го разпространи ако вече има друг такъв урок в интернет или ако повече хора вече знаят как става.
@NewGuy
Идеята е добра само че нека този път да не е дизайнер + програмист и то на случаен принцип ами които с когото иска и да може да са повече от 2 човека ...

да де, аз и за тва се отказах Very Happy
Върнете се в началото
slideR
Активен
Активен

Support: 117
Bonus: 240
Мнение 01/04/2010 12:33 pm      Отговорете с цитат

Аз мисля да се напряви игра, който направи най-добър сайт да спечели примерно 200 бонус точки. Всички сайтове ще бъдат оценявани от хората от форума. Всеки представя сайта си с няколко изречения представя използваните технологии за него.
Върнете се в началото
HackeR
Турист
Турист

Support: 1
Bonus: 2
Мнение 01/04/2010 12:42 pm      Отговорете с цитат

Или конкурс за най-добър дизайнер. ( То е ясно кой ще спечели,SandPrince Very Happy )
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Игри и конкурси Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
1234567
Страница 1 от 7

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети