(SEO) Няколко информативни въпросчета

Pussycat

Registered
Здравейте,

имам няколко въпроси относно СЕО. И така..


  1. 1 Колко думи или симвула (или и 2те) трябва да се съдържат в title="" и alt="" ? Пример: <a href="#" title="fasfasas, faafs, fasafsasf, fassaf, fasasfasf" alt="fasfasas, faafs, fasafsasf, fassaf, fasasfasf">link1</a>

    2 Ако има такова ограничение дали гугъл може да ме намрази ? Естествено ако има такова аз веднага ще се съобразя и ще си променя линковете

    3 Има ли някакви сайтове които да проверяват страницата ви дали е коректно направена по стандартите на гугъл ? (знам една за мета таговете само)

    4 Как беше онзи сайт за whois който беше сложен долу във форума като линк за уеб турист.нет ?

    5 На колко време Гугъл се ъпдейтва ?

За сега е само това.

Благодаря :)
 
Pussycat каза:
1 Колко думи или симвула (или и 2те) трябва да се съдържат в title="" и alt="" ? Пример: <a href="#" title="fasfasas, faafs, fasafsasf, fassaf, fasasfasf" alt="fasfasas, faafs, fasafsasf, fassaf, fasasfasf">link1</a>
Около 10-15 е предостатъчно.

Pussycat каза:
2 Ако има такова ограничение дали гугъл може да ме намрази ? Естествено ако има такова аз веднага ще се съобразя и ще си променя линковете
Не. Не може да те намрази!

Pussycat каза:
Има ли някакви сайтове които да проверяват страницата ви дали е коректно направена по стандартите на гугъл ? (знам една за мета таговете само)
Има програма.Нарича се Professional Seo Center или нещо такова.Проверява дали са правилни META таговете както и дали ключовите думи са подходящи за сайта и др. такива

Pussycat каза:
4 Как беше онзи сайт за whois който беше сложен долу във форума като линк за уеб турист.нет ?
http://wthost.net/

Pussycat каза:
5 На колко време Гугъл се ъпдейтва ?
Ако става дума за това колко често проверява твоя сайт е различно.Примерно моя сайт го проверява в седмицата 1 път. Ама Уеб Туриста го проверява всеки ден ако не се лъжа.
 

Горе