random tracks

acira

Registered
Значи имаме да кажем един флаш плеар

<embed src="линк" border="0" autostart="true" loop="false" width="100%" height="100%">

как да му добавя play list но нещата вътре да се пускат рандом (всеки път нов клип) :shock:
 
Искаш да направиш .swf файл, който на всяко зареждане да пуска различен звук ли ? (не разбрах :( )
 
acira каза:
<embed src="линк" border="0" autostart="true" loop="false" width="100%" height="100%">
това доколкото виждам не е за флаш а си е хтмл чрез които пускаш 1 песен ако искаш може да направиш с пхп да пуска случайна песен в сайта ти но с флаш определено ще е по ефектно
 
добре де и така да е, но на флаш немога да го направя :( ако можете да кажете как да едитна тоя скрипт за да се получи :cry:

трябва ми да си имам някакъв лист от където да ми пуска клиповете
 
acira каза:
добре де и така да е, но на флаш немога да го направя :( ако можете да кажете как да едитна тоя скрипт за да се получи :cry:

трябва ми да си имам някакъв лист от където да ми пуска клиповете
Да направиш флаш файл ти трябва програмата Макромедия Флаш 8 Про . С нея определено не се работи лесно.

***

Ето иначе каква е идеята при произволно пускане на песен (предварително заредена във файла, не със стрийм) : слагаш в библиотеката 3 звука (например) с име sound0 sound1 и sound2, а на фрейм едно :
Код:
var sound:Sound = new Sound();
var i:Number = random(2);
var pesen:String = "sound"+i
sound.attachSound(pesen);
sound.start();
 
ох ще трябва да разуча тия програми имам макромедия и суиш
но проблема си остава все още листа с клиповете :?

ако не съм обяснил нещо както трябва кажете не ми е за първи път
:lol:
 
acira каза:
ох ще трябва да разуча тия програми имам макромедия и суиш
но проблема си остава все още листа с клиповете :?

ако не съм обяснил нещо както трябва кажете не ми е за първи път
:lol:
Toва което си написал по горе не е за флаш. Това по горе е HTML таг.
 

Горе