въпрос phpbb лого?

Access

Registered
значи идеята ми е такава :) видях,че има JS който поздравява според часа ти казва Добро утро , добър ден и т.н.

въпроса ми е такъв - може ли да стане на темплейта на форума логото да се сменя според това в коя част на деня се намираме...
3 лога, от който сутрин да речеме да е изгрев, слетобяд някакво друго и вечерта да е залез :)
 
Еми да ти кажа,аз знам тва с поздравите как става на php и мисля че може да се направи,в сайт,ама нямам опит с форумите :?
Ако искаш ще ти покажа как може да се направи в сайт,а ти ако успееш да го прекараш за форум :wink:
 
то тоя за сайта го има в Javascript/DHTML/CSS , но не ми я ясно как може да стане за форума :)
 
ми лесно..
има си специални файлове за отделните части на форума в случая логото трябва да е в : overall_header.tpl или нещо такова и там се вмъква кода вече трябва да се промени малко.Сега дали ще стане нз , но примерно тъмно лого (за вечерта) няма да стои добре на светлосиниото и бялото...
 
bafitu каза:
ми лесно..
има си специални файлове за отделните части на форума в случая логото трябва да е в : overall_header.tpl или нещо такова и там се вмъква кода вече трябва да се промени малко.Сега дали ще стане нз , но примерно тъмно лого (за вечерта) няма да стои добре на светлосиниото и бялото...

е няма да сложа тъмно :) просто го казах като пример 8)

а някой ще може ли да помогне за това как трябва да стане кода :roll:
 
ама в коя част на overall_header.tpl горе-долу да го сложа, има ли значение :p
 
в тези файлове *.tpl НЕ слагайте php код.Аз си мислех ,че говорите за JS нещо.
 
...

в кой файл да го сложа ?
и има ли значение в коят част на файла ще бъде поставен :roll: ако има съответно къде :?
 
Access каза:
...

в кой файл да го сложа ?
и има ли значение в коят част на файла ще бъде поставен :roll: ако има съответно къде :?
Това не работи няма да ти върши работа сега го пробвах пак
 

Горе