IPB форум въпрос ?

Diablo

Registered
Здравейте приятели , инсталирах си IPB ( Invision Power Board ) форум версиа 2.3.1 свалих я от тук : http://thurisaz.data.bg/Programs/IPB-2.3.1.Nulled.by.Terabyte+BG.lang.pack.zip та въпроса ми е вътре в този архив където са и скриптовете за форума и превод на български , копирам го след това го поставям там кадето са файловете на английски замествам ги ( англииските файлове с български ) и като влезна във форумът си сичко ми излиза с йероглифи , някой може ли да ми помогне , плс . Също така ако някой има и преведени картинките на бутоните нека ми даде линк !

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
 
Никой ли не може да ми помогне ? Ще трябва да попитам другаде явно .
 
Diablo каза:
Никой ли не може да ми помогне ? Ще трябва да попитам другаде явно .

просто хората който могат да отговорят може да не са на линия. по късно сигурно ще има отговор. провери charseta, трябва да го направиш на windows-1251
 
извинявай ама не съм много на ясно с несщата били ми обяснил къв е тоя " charset " , и също да ми обясниш подробно какво да правя аз си прейнсталирах форума преди малко и сега ми е на английски и искам някой дам ми обясни стъпка по стъпка ако може , много ще съм му благодарен !
 
не съм работил с него и не знам кои къде му е. чарсета е кода който го прави на БГ, вместо маймунски. и аз не съм наясно с него :oops:
 
Ако е това което мисля даваш Admin Cp->Look & Feel->Skina->Edit Board Header &Footer Wrapper-> и там има charset заместваш го със windows 1251 Успех ..
 
ACP > Tools And Settings > General Configuration > Document Character Set браво това е отговорът ! мерси много на всички за помоща !
 

Горе