Every.BG / Хората говорят...

Реклами | презентации | проекти
AceXe
Турист
Турист

Post by AceXe » Wed Jan 26, 2011 10:50 am

rumchi wrote:
AceXe wrote:Ами чат пат, ни канят по разни телевизии... Проекта ни TEENDAY 3 и до ден днешен привлича интерес, неясно и за мен как. :)
Защото показва какъв всъщност е живота на нас тинейджърите в днешни дни :)
:)

Soul_Stealler
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 112

Post by Soul_Stealler » Sun Feb 13, 2011 1:53 pm

Мен лично сайта много ми харесва :)
Доста интервюта изгледах и мога да кажа само едно браво ! :)

bojko91
Турист
Турист

Post by bojko91 » Sun Feb 13, 2011 9:54 pm

Soul_Stealler wrote:Мен лично сайта много ми харесва :)
Доста интервюта изгледах и мога да кажа само едно браво ! :)
Браво. Най-накрая младежи, които да се занимават с нещо НАИСТИНА стойностно, а не да си губят времето безцелно! поздравявам ви, продължавайте в същия дух!

Поздрави: Илиев

webdeveloper
Потребител
Потребител
Answers: 15

Post by webdeveloper » Sun Feb 13, 2011 11:23 pm

Интервютата са много готини и ми харесва идеята. Но ме човърка от вътре да ти задам един въпрос... От къде толкова пари за да ти дават интервюта тези доста известни личности...? Съмнявам се, че се съгласяват безплатно да дават интервю или греша?

AceXe
Турист
Турист

Post by AceXe » Sun Feb 13, 2011 11:32 pm

webdeveloper wrote:Интервютата са много готини и ми харесва идеята. Но ме човърка от вътре да ти задам един въпрос... От къде толкова пари за да ти дават интервюта тези доста известни личности...? Съмнявам се, че се съгласяват безплатно да дават интервю или греша?
Ще ти обясня един световен модел на интервютата, приет и в България.

Личността, която се съгласява да даде интервю по принцип трябва да получи дивидент от това интервю, защото отделя от времето си и прави донякъде PR на дадената медия.

Интервюиращия от своя страна, трябва също да получи дивиден от личността, защото канейки го му дава трибуна да говори, а това прави личността още по-известна, следователно и по-скъпа.

Затова е прието 1:1. Every е първия такъв сайт в България, който се следи от немалко известни личности и това е един от факторите, които съгласява определен човек да застане пред камера без да иска пари. PR в една мощна медия, наречена интернет. Разбира се има много други фактори, които стоят на везната в полза на съгласието на почти всеки известен българин, но ще си позволя да не ги споделям. Част от ноу хауто на проекта. :)

webdeveloper
Потребител
Потребител
Answers: 15

Post by webdeveloper » Sun Feb 13, 2011 11:47 pm

Браво, пожелавам ви успех в начинанието! Истински се зарадвах на интервюто със Сашо Роман. :)

Post Reply