How i met your mother

kriss каза:
Има ли хора които го гледат?
Ако видя, че го дават докато прелиствам каналите, почти винаги го гледам. Доста забавно сериалче.
 
eLite каза:
kriss каза:
Има ли хора които го гледат?
Ако видя, че го дават докато прелиствам каналите, почти винаги го гледам. Доста забавно сериалче.
И аз съм така :D Но се каня да почна да го гледам сериозно, защото наистина е готин :)
 
Един от най-любимите ми сериали.Всяка седмица тегля новия епизод :p А за майката-то ако се знаеше нямаше да е интересно.Ето тук има информации кои момичета не са майката.Иначе препоръчвам да гледате сериала на анг-майтапите са 3 пъти по яки.Особено до 5тия сезон се хилих през сълзи на почти всеки епизод :D
 
аз го гледам, изгледах всички серии с бг аудио даже тия с субтитрите :D всеки понеделник излиза нова :)
 
В IMDB пише, че днеска е последния обявен епизод. Което значи, че днес се разбира коя е майката или ще има и още епизоди ?
 
В imdb можеш да видиш, кои участват в последния епизод. Жените са основните + http://www.imdb.com/name/nm1462513/ и http://www.imdb.com/name/nm0970122/ . Епизода се кзва Glitter точно като втората актриса. Не ми се вярва обаче да е тя. През цялото време си мислех, че майката е Робин. :D
 
relax15pyt каза:
Ех, сега ще ме зарибите да го гледам и аз тоя филм и да предполагам и аз :D:D

Мда и при мен се получи нещо такова. Сега ще му сваля 1-вия сезон, пък ще видим дали ще ми действа релаксиращо, както очаквам.
 
Аз от вчера почнах да го гледам сериозно, свалих му 1ви сезон и довечера ще го догледам. Има някои епизоди които се прерпокриват с това което съм гледал по FoxLife, но има и много интересни които не съм. Иначе филма е уникално смешен :)
 
Майката 100% не е Робин.
- довод - на места в епизодите се казва "Деца, леля ви Робин....";
Мисля че майката е Стела
- довод - няма :D
Или сестрата на Стела
- довод - link
Силно го препоръчвам на всички. супер е сериалчето
 
Не е Стела защото майката е студентка(гледайте последния епизод на четвърти сезон).Тя е съквартирантка на героинята,играна от Рейчъл Билсън(не помня името на героинята).Имах предположение,че ще е Зоуй,но не е тя защото е женена-ще живее с мъжът си+ще помни Тед от онази лекция,в която той влезна по погрешка.
 

Горе