Скайп спря да работи

galabin123

Registered
преди около 30-40 мин се прибрах влизам с скайп и изписа "Скайп спря да работи" включих го пак,но пак излезна същото постоянно това ми показва и изключва скайп какво да направя за да го оправя?
 
прочетох в kaldata и казаха защото е от версията 5 на по-старите всичко е ок сега свалям да видя ако проработи ще ви кажа
 
Разгеле!!! Направиха рестрикция(или са ги хакнали или някой от сървърите им е здал багажа заради прословутата интеграция с FB) - та сега или ще изрежат всички дето не са на 5-цата. Или ще е до тука Skype!!!

Разгеле, сега най-сетне ще се отървем от това все по-бъгаво и насрано подобие на чат клиент...
 
Преди да спре да работи ми crash-ваше през 5 минути, и аз само го пусках...
Накрая спря тотално :д
 
vesku каза:
Преди да спре да работи ми crash-ваше през 5 минути, и аз само го пусках...
Накрая спря тотално :д
Ем и аз така.. :)
@appmaster скайпа си е ок..С изкл. на последната версия ама няма как...
Нали е без пари така че :p
 
djman каза:
'Айде пак умни изказвания...
Ти поне направи ли си труда да провериш домейните на Skype, a?
Ако трябва да се заяждам, бих казал че твоето мнение e "най-умното" в цялата тема.
 
appmaster каза:
djman каза:
'Айде пак умни изказвания...
Ти поне направи ли си труда да провериш домейните на Skype, a?
Ако трябва да се заяждам, бих казал че твоето мнение e "най-умното" в цялата тема.

Стига се репчи, и стига плю по скайп. Направи ти нещо по-хубаво, пък може и да го използваме, потребителите :roll: Просто навсякъде се хейтва какво ли не... И писва ... само негативизми ... :idea:
 
И за какво да преоткривам топлата вода, а?
Има толкова много алтернативи, че няма да стигнат символите да ги изредя...

И пак в твоя стил да се изкажа - Ти си умния тука, ти го направи, а не давай само нареждания ;)
 

Горе